Telekom Extra

Aplikacioni Extra ju jep mundësinë të komunikoni edhe kur nuk keni kredit në numrin tuaj. Me anë të këtij aplikacioni, edhe kur nuk keni kredit, ju mund të aktivizoni paketa të ndryshme me Minuta, SMS dhe DATA sipas dëshirës tuaj në çdo moment kudo ku ndodheni. Këto paketa ofrohen si paradhënie dhe duhen paguar duke rimbushur numrin brenda afatave të përcaktuara. Ky aplikacion është i vlefshëm vetëm për SO Android.

Përfito nga çmimi promocional, për një periudhë të limituar!

Marrëveshja e Licencës e Përdoruesit Përfundimtar: Me shkarkimin, instalimin, aksesimin ose përdorimin e këtij aplikacioni, ju pranoni kushtet e shërbimit të disponueshme në linkun e mëposhtëm dhe pranoni se e keni lexuar marrëveshjen, e kuptoni atë dhe pranoni të jeni të kufizuar nga kushtet e saj: https://www.juvo.mobi/tal-extra/eula.html.
Read more
3.8
835 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

• Përmirësime dhe rregullime të përgjithshme
• Përmirësim i mesazheve gjatë proçesit të regjistrimit të aplikacionit.
• Më shumë mënyra për të fituar pikë dhe aktivizuar paketa
Read more

Additional Information

Updated
April 19, 2018
Size
3.5M
Installs
50,000+
Current Version
v1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Telekom Albania
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.