ACTIVE SPIŠ

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Zdieľané bicykle Stará Ľubovňa - požičajte si bicykel, čln, slackline, frisbee či bluetooth reproduktor vďaka tejto aplikácii.

Jednoducho si nainštalujte túto bezplatnú aplikáciu a môžete si odomknúť ktorýkoľvek zo zdieľaných bicyklov na našich stanovištiach.
Na bicykli sa môžete prevážať iba v rámci zastavanej časti mesta Stará Ľubovňa a nezabudnite ho vrátiť do 60-tich minút na niektoré zo stanovíšť.
Porušením pravidiel môžete byť vylúčení zo systému bez nároku na vrátenie registračného poplatku. S bicyklami zaobchádzajte opatrne aby vydržali čo najdlhšie.

Bicykel si odomknete pomocou tejto aplikácie, preveziete sa na ňom kam potrebujete a vrátite ho späť na stojan, uzamknete ho dlhým podržaním a pustením tlačidla na zámku za sedačkou.
Takisto si môžete v rámci jednej registrácie BEZPLATNE požičať čln, slackline, frisbee či bluetooth reproduktor - rezervujete si ho prostredníctvom formulára v aplikácii.

Po nainštalovaní aplikácie je potrebné sa v nej zaregistrovať a uhradiť registračný poplatok, následne môžete bicykle využívať kedykoľvek budete potrebovať BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV.
Shared bikes Stara Lubovna - borrow a bike, boat, slackline, frisbee or bluetooth speaker thanks to this app.

Simply install this free app and you can unlock any of the shared bikes on our sites.
You can only ride a bicycle within the built-up area of ​​Stará Ľubovňa and make sure to return it to one of the stations within 60 minutes.
By violating the rules, you may be excluded from the system without a refund of the registration fee. Handle bicycles carefully to last as long as possible.

You can unlock the bike with this app, take it where you need it and return it to the stand, lock it by holding it long and releasing the button on the lock behind the seat.
You can also rent a boat, slackline, frisbee or bluetooth speaker - FREE of charge - by booking in the application form.

After the application is installed, it is necessary to register in it and pay the registration fee, then you can use the bicycles whenever you need WITHOUT FURTHER FEES.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

ACTIVE SPIŠ 1.0
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 19, 2019
Size
34M
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
JVR Enterprise s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.