Kader Çarkı

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yıldızname üyelerine özel Kader Çarkı uygulamasıyla her gün farklı şekillerde hediye kredi kazanabilirsiniz.

NOT
Sevgili danışan ve danışan adaylarımız,

Bildiğiniz gibi YILDIZNAME uygulamamızda ilk üyeliğe 50 hediye kredi veriyorduk ama bunu yeterli görmeyen siz değerli danışanlarımız hergün kredi kazanma imkanına sahip olmak istiyordu. Biz de bu isteklere kayıtsız kalmayarak kardeş uygulamamız KADER ÇARKI’nı hayata geçirdik. KADER ÇARKI sadece kredi kazanılan bir uygulamadır, kendi içinde fal bakımı yapılmamaktadır. KADER ÇARKI’nda kazandığınız kredileri YILDIZNAME uygulamamızda yorumcularımıza bakım yaptırmak için kullanabileceksiniz. Tüm bu iyi niyetimize rağmen YILDIZNAME uygulamamızda, bedava kredi kazanmak için mükerrer / fake üyelikler oluşturan ve güvenlik sistemimiz tarafından saptanıp alamayan ve bizleri tehdit eden, hakaret eden ve manipülasyon yaparak iftira atan kişiler KADER ÇARKI uygulamamızda da çok aktif olarak fıtratlarını göstermektedir. Her platformda belirttiğimiz üzere bizim yapay zeka/robot yorumcumuz bulunmamaktadır, tüm yorumcularımız gerçek ve canlı yorumculardır ve emekleri karşılığında kendilerine bir bedel ödenmektedir. Bunu yapabilmek için mükerrer / fake üyeliklerle sürekli bedava bakım yaptırmak isteyen ve amaçlarına ulaşamayınca bizlere tehdit ve hakaret eden manipülasyon yaparak uygulamamıza 1 veren bu kişiler acaba kendileri sitemizde yorumcu olsalar bedava bakım yaparlar mı, yada kendilerinin bir çok çalışanı olan ve onlara ödeme yapmak durumunda olan bir işletmesi olsa hiç para kazanmadan aynı kişilere sürekli bedava hizmet verirler mi? Ayrıca bizden aynı zamanda kredi satın alarak bakım yaptıran dürüst ve değerli danışanlarımızın hakkını da takdir edersiniz ki  korumak zorundayız. Bu vesile ile hatırlatmak isteriz ki;

KADER ÇARKI’nda kazanılan krediler kendi başına bir şey ifade etmemektedir, bu krediler YILDIZNAME’deki üyeliğinize aktarılmaktadır.
Sitemize entegre edilen güvenlik sistemleri ile;
Aynı IP’den ve cihazdan  mükerrer üyelik mümkün değildir
Boş isim ile yapılan üyelikler bloke ve pasifize edilir.
Hem YILDIZNAME hem de KADER ÇARKI sitelerimizde üyeliklerinizle uygulamaya giriş yapabilmeniz için verdiğiniz mail adreslerine şifre gelmektedir. Dolayısı ile fake maillere gelen şifreleri görememektesiniz. Hem bu şekilde mail adresi verip sonra da şifre gelmedi diye iftira atmak çok dürüst bir davranış olmasa gerek.
İsim soyadı kısmını boş bırakmamak için “akakaknmmcccx” gibi yazıları güvenlik sistemiz engellemektedir.

İşletmeler hayatta kalabilmek için para kazanmak zorundadırlar. Tüm bunları yapıp sonra da manipülasyon yapan kişilere karşı siz de takdir edersiniz ki biz de işletmemizin sürdürülebilirliği için yasal hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu kişilerden empati yapıp kendi çalışma hayatlarında bedava çalışırlar mı diye düşünmelerini rica ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle

KADER ÇARKI
You can earn gift credits in different ways every day with the application of the Kader Wheel special for Yıldızname members.

NOTE
Dear client and consultant candidates,

As you know, in our YILDIZNAME application we were giving 50 gifts to the first membership, but our esteemed clients, who did not see this enough, wanted to have the opportunity to earn credits every day. We did not remain indifferent to these requests and implemented our sister application KADER ÇARKI. KADER ÇARKI is a credit-only practice and does not care for itself. You will be able to use the credits you have earned in KADER WHEEL to take care of our commentators in our YILDIZNAME application. Despite all these good intentions, our people who are defeated, insulted and manipulated by our security system and who create duplicate / fake memberships in order to earn free credits, are also very active in their FADER WHOLE application. As we mentioned in each platform, we do not have an artificial intelligence / robot commentator, all our commentators are real and lively commentators and they are paid a price for their efforts. In order to do this, they want to make free maintenance with repetitive / fake memberships and do not reach their goals by making manipulation by threatening and insulting us and giving these to our application. do they provide free services to the same people without making any money? In addition, you also have to protect the right of our honest and valuable clients who have taken care of us by purchasing credit. We would like to remind you that;

The credits earned in KADER WHETHER do not mean anything on their own, these credits are transferred to your membership in YILDIZNAME.
With security systems integrated in our site;
Recurring membership from the same IP and device is not possible
The membership made with the empty name is blocked and passivated.
Both YILDIZNAME and KADER ÇARKI sites come with a password for the e-mail addresses you provide for your application. Therefore, you cannot see passwords for fake mails. This is not the way to give an e-mail address, and then it would not be too honest to slander because the password did not come.
In order not to leave the first name last name blank, such as x akakaknmmcccx amak prevents the security system.

Businesses have to earn money to survive. We do all this and then you will appreciate the manipulation of people who do our legal right to sustainability of our business we reserve. We ask them to think if they can empathize and work free in their working life.

Respect and Love

FACE WHEEL
Read more
Collapse
3.7
47 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Daha iyi bir uygulama deneyimi için güncellemelerimiz devam edecektir. Bize her türlü görüş, öneri ve sorunlarınız için destek@yildizname.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 26, 2019
Size
16M
Installs
5,000+
Current Version
1.2
Requires Android
4.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
YILDIZNAME
Developer
Mustafapaşa Sok. No:21Sultanahmet - İstanbul
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.