Nossi ® Smart Solutions

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Nossi, başta yazılım olmak üzere bilişim teknolojileri sektörünün ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini maksimum düzeyde karşılamak ve profesyonel anlamda çözümler üreterek hizmet sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. Bilişim teknolojileri alanında yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile web yazılım, web hosting, alan adı tescili, uluslararası ve yerli sms ile diğer tüm dijital hizmet alanlarında, her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

Web yazılımları konusunda, uzun zamandır edinmiş olduğumuz sektörel bilgi birikimi ve tecrübe ile, tamamen kullanıcı odaklı, etkileyici ve ilgi çekici görsel tasarım ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş projeler ile, nokta atışı çözüm sağlamaktayız. Yazılımlarımızda olabilecek tüm varyasyonları ve ince detayları düşünerek, buna göre üretim yapmaktayız.

Sorunsuz Hizmet - Sürekli Destek
Nossi ürünlerinden herhangi birine sahip olduğunuzda, sıfır sorun – kaliteli hizmet almış olursunuz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin her zaman arkasında olduğumuzu, herhangi bir durumda dilediğiniz zaman destek ve yardım alabileceğinizin bilincinde olursunuz. Müşterilerimizin yaşadığı sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve destek sağlamak, önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Uygun Fiyat - Kaliteli Hizmet
Tüm ürün ve hizmetlerimizde, piyasa şartları ve koşulları göz önünde bulundurularak, hizmet içeriği ve nitelikleri ile birlikte değerlendirme ile, olabilecek minimum fiyat politikası uygulanmaktadır. Böylelikle, kaliteli ve sorunsuz hizmete en ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz.

Tamamen Özel Üretim!
Tüm yazılımlarımız, tamamen kendi üretimimizdir. Görsel tasarım ve progamlanması tarafımızca en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle hazırlanmaktadır. Piyasada bulunan yerli/yabancı bir takım tema ve taslak satışı yapan web sitesi ürünlerinin, Nossi bünyesinde yeri yoktur.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Nossi started its activities in order to meet the needs and requirements of the information technologies sector, especially the software, and to provide services by producing solutions in a professional sense. With its years of knowledge and experience in the field of information technologies, it offers solutions for every budget in web software, web hosting, domain name registration, international and domestic sms and all other digital service areas.

With the sectoral knowledge and experience we have acquired in the field of web software for a long time, we provide a point-to-point solution with completely user-oriented, impressive and interesting visual design and projects that have been thought down to the finest detail. Considering all the possible variations and fine details in our software, we manufacture accordingly.

Hassle-Free Service - Continuous Support
When you have any of the Nossi products, you get zero problems - quality service. You are aware that we are always behind all of our products and services and that you can get support and help at any time. It is among our priorities to quickly resolve and support the problems our customers experience.

Reasonable Price - Quality Service
In all of our products and services, taking into account the market conditions and conditions, the minimum price policy that can be applied with the evaluation of the service content and qualifications is applied. In this way, you will have quality and trouble-free service at the most economical prices.

Totally Special Production!
All our software is completely our own production. The visual design and programming are carefully prepared by us to the finest detail. Website products that sell some domestic and foreign themes and drafts available in the market have no place in Nossi.

We will be happy to see you among us.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Bug Fixed
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 20, 2020
Size
7.1M
Installs
5+
Current Version
1.1.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
Özkan Çelik
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.