The Star Mobile

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

The Star Mobile App is a product of The Star Online, Malaysia’s leading news portal, and brings you the latest news and updates on News, Business, World, Sports, Metro, Tech, Lifestyle, Opinion and Videos through this intuitive mobile application.
Ѕвездата на мобилен стан е производ на ѕвездата онлајн, водечкиот портал за вести на Малезија, и ќе ги носи најновите вести и надградби на вести, бизнис, Свет, Спорт, Метро, ​​техника, начин на живот, проценка и видеа преку овој интуитивен мобилна апликација.
Прочитајте повеќе
3,4
Вкупно 1.317
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

- Bug fixes & performance enhancements.
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
31 октомври 2018
Големина
6,9M
Инсталации
100.000+
Тековна верзија
101.1.0.8
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Star Media Group Berhad
Програмер
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.