The Star Mobile

Contains Ads

The Star Mobile App is a product of The Star Online, Malaysia’s leading news portal, and brings you the latest news and updates on News, Business, World, Sports, Metro, Tech, Lifestyle, Opinion and Videos through this intuitive mobile application.
Lexo më shumë
Palos
3,4
1 347 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

- Bug fixes & performance enhancements.
Lexo më shumë
Palos

Informacione shtesë

Përditësuar
4 dhjetor 2018
Madhësia
7,4M
Instalimet
100.000+
Versioni aktual
101.1.0.10
Kërkon Android
4.1 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Star Media Group Berhad
Zhvilluesi
Menara Star, 15 Jalan 16/11, 46350 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
©2019 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.