Koçak Global

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2018 yılında kurulmuş olan Koçak Global , müşterilerinin aklındaki projeyi; bilgi, deneyim, çözümlerde yaratıcılık ve sorumluluk ışığında gerçeğe dönüştürme anlayışında çalışmaktadır. Verilen hizmetlerde, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması amaçlanmaktadır.

Koçak Global , verdiği mühendislik hizmetlerini kaliteli, taahhüt ettiği sürede, ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel, eksiksiz ve müşteri taleplerini sağlayacak şekilde yapmayı hedef almıştır. Firmamız, yapılanmasını geniş bir yelpaze üzerine kurarak projelerin; fizibilite, tasarım, boyutlandırma, planlama, yönetim ve imalat aşamalarındaki her türlü mühendislik hizmetlerini üstlenebilmeyi amaçlamaktadır.

Koçak Global , yaptığı işlerde Ekonomi, Statik ve de Fonksiyonelliği ön planda tutarak taahhütlerini zamanında yerine getirmeyi prensip edinmiştir. Mimari ile Statiğin uyumlu olarak birleştirilmesindeki başarı bir tercih sebebi olarak algılanmalıdır. Ayrıca Ekonomik Konjonktürün önem kazandığı günümüzde gereksiz maliyet artışlarından kaçınıp Tekniğin ve Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak “Ekonomik Yapı” üretimine özen gösterilmiştir.

Koçak Global olarak müşteri memnuniyeti bizim için en ön planda olmuştur. Firmamız, Statik Projeleri sadece hazırlamak değil, tamamlanan projeleri tüm resmi mercilerden hızlı ve sorunsuz bir şekilde onaylatmayı ve uygulama sırasında çıkabilecek sorunları mahallinde acilen çözüme kavuşturmayı prensip edinmiştir.

Gerek proje safhası, gerek onanma ve uygulama safhasında karşılaşılan güçlükleri Mühendislik Formasyonunu en üst seviyede tutarak en ideal çözüme kavuşturmak önemli hedeflerimizden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
Koçak Global, founded in 2018, aims to support the customers in mind; knowledge, experience, solutions, creativity and responsibility in the light of working in the understanding of reality. The aim is to ensure the highest level of customer satisfaction.

Koçak Global aims to carry out its engineering services in high quality, in line with the related technological and scientific developments in a timely manner and in a way to ensure customer demands. Our company, building a wide range of projects on the structure; feasibility, design, sizing, planning, management and manufacturing stages of all kinds of engineering services is to be able to undertake.

Koçak Global has adopted the principle of fulfilling its commitments in a timely manner by prioritizing Economy, Static and Functionality. Successful integration of architecture and static should be perceived as a preference for choice. In addition, the economic conjuncture gained importance today avoiding unnecessary cost increases and taking advantage of all the technology and technology gereksiz Economic Structure kaz production has been paid attention.

As Koçak Global, customer satisfaction is at the forefront. Our company has adopted not only to prepare Static Projects, but also to quickly and smoothly approve the completed projects from all official authorities and to urgently solve the problems that may arise during implementation.

It is one of our important targets and will continue to be the best solution by keeping the Engineering Formation at the highest level while keeping the difficulties encountered in both the project phase and the approval and implementation phase.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

KOÇAK GLOBAL HARİTA İNŞAAT PROJE MÜHENDİSLİK SAN TİC LTD ŞTİ
Firmamız hakkındaki tüm bilgilere ulaşabileceğiniz, bizimle irtibata geçebileceğiniz yenilikleri güncelleme ve duyuruları takip edebileceğiniz resmi Google Play uygulamamız.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 14, 2018
Size
2.6M
Installs
1+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Limania
Developer
Mustafa Kemal Mahallesi, 2119. Sk. 9/4, 06530 Çankaya/Ankara
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.