Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yenilikler:
istop özelliklerine dair iyileştirmeler yaparak uygulama içindeki deneyiminizi daha eşsiz bir hâle getirdik. Profilinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilmenizi ve paylaşımlarınızdan daha çok etkileşim alabilmenizi sağlamak için uygulamadaki küçük sorunları çözdük. Artık istop’u daha verimli kullanabilir, daha çok eğlenebilirsiniz.

Bu uygulama hakkında
istop, üniversiteli öğrenciler için geliştirilmiş ve sürekli gelişen, yepyeni bi’ uygulama!
Üniversite hayatına renk katacak ve yepyeni deneyimler kazanmana yardım olacak özelliklerle dolu istop uygulaması ile tanışmaya hazır mısın?
Hayatında spora yer veriyor, sosyalleşmeden duramıyorsan istop'un içindeki özel fırsatlardan yararlanabilir, başarılarını arkadaşlarınla paylaşabilirsin.
istop uygulaması, üniversite hayatının her bölümünde en yakın arkadaşlarından biri olacak: Kampüste, öğrenci evinde, finallerde, tatillerde, yaz okulunda; eğlenmek, çalışmak, sosyalleşmek ya da spor yapmak istediğinde...
İlgi alanlarınla arkadaşlarına ilham verecek, profilini zenginleştirdikçe XP kazanacaksın. Ayrıca üniversitendeki ve Türkiye genelindeki XP sıralamanı görebileceksin. XP birikiminle senin için kişiselleştirilmiş özel fırsatlardan da faydalanabilirsin. Benlik bölümüne bir göz atman yeterli!
istop’ta kendini her şekilde ifade etme şansın var! Uygulamanın Bizlik bölümünde fotoğraflarını, videolarını paylaşabilir, quiz’lere, challenge’lara katılabilirsin. Üniversite arkadaşlarınla, şehrindeki üniversitelilerle aynı ortamda olmanın tadını çıkarabilirsin.
Koç Spor Fest başladığında ise uygulamadaki Koç Spor Fest bölümünde, festivalin rotasını, her branştan spor karşılaşmalarını, sevdiğin grubun konserlerini, her üniversitelinin katılabileceği Challenge Zone parkurlarını istediğin her an görebilirsin.
Ayrıca lisanslı bir sporcuysan Sporcu Üyeliği’ni aktifleştirerek sporcu hesabına sağlanan ayrıcalıklara sahip olabilirsin.
Kısacası sadece istop kullanan üniversite öğrencilerinin sahip olacağı bu fırsatları değerlendirmek, sosyalleşmek ve kendini göstermek istersen hemen bekliyoruz seni!

istop uygulamasında yapabileceklerinden bazıları:
• Paylaşım yaptıkça, etkileşimde bulundukça, profilini düzenledikçe XP kazanabilir, XP’lerini uygulama içinde harcayabilirsin.

• Kazandığın XP’ler ve rozetlerle, seçtiğin ilgi alanlarınla daha özgün ve enerjik bir profil oluşturabilirsin.

• Adım Challenge’lara katılabilir, adım attıkça XP kazanabilirsin.

• Günlük içmen gereken su miktarını tamamlama özelliğini kullanarak sağlıklı alışkanlıklar yaratabilirsin.

• Profilinde hem kendi paylaşımlarını hem de kaydettiğin paylaşımları görebilirsin.

• istop gönderilerini diğer sosyal medya hesaplarından da paylaşabilirsin.

• Arkadaşlarının paylaşımlarını repost edebilirsin. İstersen arkadaşlarının içeriklerini sosyal medya hesaplarından da paylaşabilirsin.

• Çeşitli konulardaki quiz’lere katılarak genel kültürünü ölçebilir, bilgilerini yarıştırabilirsin.

• Video paylaşımlarınla kendini en yaratıcı şekilde ifade edebilir, istop hesabından duyurulacak video challenge’lara katılabilirsin.

• Konser Modu’yla beraber konser alanında rengarenk görüntüler oluşturabilirsin.

• Motion Challenge özelliğini açıp zıplayarak, dans ederek arkadaşlarınla yarışabilirsin.
New:
By making improvements to istop features, we have made your experience within the application more unique. We've solved minor issues in the app to help you customize your profile the way you want and get more interaction from your shares. Now you can use istop more efficiently and have more fun.

About this app
istop is a brand new application developed for university students.
Are you ready to meet the istop app full of features that will add color to your university life and help you gain new experiences?
If you can't stop socializing, you can take advantage of the special opportunities in istop and share your achievements with your friends.
The istop app will be one of your closest friends in every part of your university life: on campus, student residence, finals, holidays, summer school; when you want to have fun, work, socialize or do sports ...
You will inspire your friends and interests, and you will gain XP as you enrich your profile. Also see the ranking of universities in Turkey and be able to XP in general. With XP experience, you can also benefit from personalized special offers for you. Just take a look at the self part!
In istop you have the chance to express yourself in every way! You can share photos, videos, participate in quizzes and challenges in the Bizlik section of the application. You can enjoy being in the same environment as your college friends and college students in your city.
When Koç Sports Fest starts, you can see the course of the festival, the sports events from every branch, the concerts of your favorite group, and the Challenge Zone tracks that every university can attend.
In addition, if you are a licensed athlete, you can have the privileges provided to the athlete account by activating the Athlete Membership.
In short, if you want to take advantage of these opportunities, socialize and show yourself, we are waiting for you!

Some of the things you can do in istop:
• As you share, interact, edit your profile, you can earn XP and spend XP in the application.
• With XPs and badges you earn, you can create a more authentic and energetic profile with your chosen interests.
• Participate in Step Challenges and earn XP as you take steps.
• You can create healthy habits by completing the amount of water you need to drink daily.
• You can see both your own shares and your saved posts in your profile.
• You can also share istop posts from other social media accounts.
• Repost your friends' posts. You can also share your friends' content from their social media accounts.
• Participate in quizzes on various topics to measure your general culture and compete with your knowledge.
• You can express yourself in the most creative way with video sharing and participate in video challenges to be announced from your istop account.
• With Concert Mode, you can create colorful images in the concert area.
• You can compete with your friends by turning Motion Challenge on, jumping and dancing.
Read more
Collapse
3.3
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

istop özelliklerine dair iyileştirmeler yaparak uygulama içindeki deneyiminizi daha eşsiz bir hâle getirdik. Profilinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilmenizi ve paylaşımlarınızdan daha çok etkileşim alabilmenizi sağlamak için uygulamadaki küçük sorunları çözdük. Artık istop’u daha verimli kullanabilir, daha çok eğlenebilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 23, 2019
Size
29M
Installs
5,000+
Current Version
1.15.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Koç Holding A.S.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.