Ezani - Takvimi, Kurani Shqip, Kibla

Contains Ads

Ky aplikacion përmban shumë gjëra të nevojshme. Qëllimi kryesorë i aplikacionit është tregimi i kohës së namazit, por përveç këtyre, ka edhe shumë gjëra tjera si tesbihët dhe tregimi i ditëve të shenjta islame.
Read more
Collapse
4.8
55 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

• Përmirësime të gabimeve.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 16, 2019
Size
8.6M
Installs
10,000+
Current Version
4.1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Jaffery
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.