2020 Komiser Yardımcılığı ve Misyon Koruma Sınavı

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

▪Bu uygulama polis memurları meslek içi yükselme, polis amirleri merkezi (PAEM) tarafından açılan komiser yardımcılığına yükselme sınavı ve misyon koruma sınavı kapsamındaki konu anlatımlı derslerin, ve bütün kanunların en güncel halini içermektedir.
▪Uygulamadaki içerikler, iç güvenlik paketi olarak bilinen değişiklikler dahil, en son çıkan değişikliklerle düzenlenmiştir.

Uygulamanın kullanım alanları ve amacı:
✓ Komiser Yardımcılığı
✓ Misyon Koruma
✓ PAEM
✓ Baş Polislik
✓ KPSS
✓ Kaymakamlık'a
terfi etmek için, kapsamlı dersler ve 3.000'e yakın soru ile memurların mesleklerinde yükselmesi amacıyla kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Uygulama, içerisindeki konular itibariyle sadece sınavlara girecek memurlar için değil, her polis memurunun meslek hayatında işine yarayacak, ihtiyaç duyduğunda elinin altında bulabileceği meslekle alakalı Kanunlar, Mevzuatlar, Yönetmelikler ve Önemli Bilgilerin güncel halini içermektedir.

Uygulama içerisinde yer alan kitaplar:
✓10 Adet Konu Anlatımlı Ders Kitabı
✓13 Adet Deneme Seti Kitabı
✓2 Adet Geçmiş Sınav Kitabı
✓31 Adet Meslek İçi Kanun Kitabı
✓4 Adet Meslek İçi Yönetmelik Kitabı
Olmak üzere toplam 60 adet kitaptan oluşmaktadır.
(Daha pratik kullanım ve hızlı erişim için, 31 adet olan meslek içi kanunlarının her biri ayrı birer kitap olarak yayınlanmıştır)

Neden satın almalıyım?
▪Uygulamamızda reklam bulunmamaktadır.
▪Komiser Yardımcılığı, Misyon Koruma, PAEM hazırlık, ve Başpolislik ile ilgili piyasadaki bir çok kitabın, hem içerikleri yenilenmemiş, hem de her zaman her yerde ders çalışmaya elverişli değillerdir.
▪Bu uygulama ise, ister nöbet tutarken, ister polis merkezinde boş zamanlarınızda, ister otobüste, isterseniz evinizde otururken sizlere pratik ders çalışma fırsatı sunmaktadır.
▪Piyasadaki güncellenmemiş içerikleri de barındıran(kanunlar-tüzükler-yönetmelikler) kitaplara minimum 200tl ve üzeri bir fiyat vermeniz gerekirken,
▪İçerik bakımından en güncel bilgileri barındıran bu uygulamaya ise sadece 29.9 tl ile sahip olabilirsiniz.
▪Uygulama içerisindeki meslek içi kanunlar, iç güvenlik paketi olarak bilinen değişiklikler dahil, en son çıkan değişikliklerle düzenlenmiştir. Yeni değişiklikler olması durumunda sürekli güncellenmektedir.

Piyasadaki emsallerine göre;
▪Daha geniş içerikli
▪Daha pratik kullanımlı
▪En güncel bilgileri barındıran ve
▪Piyasadaki kitaplara göre çok çok daha ucuz olan bu uygulamaya sahip olmak için önce uygulamayı indirin, daha sonra uygulamaya tıklayarak çıkan giriş ekranından "UYGULAMAYI SATIN AL" butonuna tıklayarak uygulamayı satın alabilirsiniz.

☆Program silinince yeniden satın almam gerekiyor mu?
▪Hayır. İster cep telefonunuza format atılsın, ister uygulamayı yanlışlıkla silin veya başka herhangi bir nedenden dolayı uygulamayı silmeniz durumunda; uygulamayı yeniden indirip satın alırken girdiğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak, yeniden ücret vermeden uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.
▪Ayrıca kendi kullanıcı bilgilerinizle tabletten de giriş yapıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

UYARI: Bu uygulama Komisyon Medya ve Yayımcılık’ın izni ve bilgisi olmadan başka özel veya tüzel kişi veya kurumlarca hiçbir şekilde kullanılamaz. Uygulamanın tüm telif hakları Komisyon Medya ve Yayımcılık’a ait olup, hak ihlallerinin tespit edilmesi durumunda yasal işlem başlatılır. Uygulama, indiren kişinin kullanımına sunulmuştur, indirilen uygulamanın indiren kişinin ip’si ve telefonu dışında başka kişilerin telefonlarında veya ip’lerinde kullanıldığı tespit edilirse, şahıslar hakkında yasal işlem uygulanır, ayrıca uygulama kullanım hakkı tek taraflı olarak iptal edilir.
▪This application includes the most up-to-date version of all the laws and the related lectures within the scope of the in-service promotion of police officers, the promotion to the deputy commissioner opened by the police chiefs (PAEM) and the mission protection exam.
▪The contents in the application are edited with the latest changes, including changes known as the internal security package.

Application areas and purpose:
✓ Deputy Commissioner
✓ Mission Protection
✓ PAEM
✓ Chief Police Officer
✓ KPSS
✓ To the District Governor
to be promoted, with extensive lectures and close to 3,000 questions to be used for the promotion of civil servants.

The application includes up-to-date Laws, Legislation, Regulations and Important Information related to the profession, which can be used by every police officer in his / her professional life.

Books included in the application:
✓10 Textbook with Subject Explanation
✓13 Trial Set Books
✓2 Past Exam Books
✓ 31 In-Law Law Books
✓4 Professional Regulations Books
There are 60 books in total.
(For more practical use and quick access, each of the 31 professional laws is published as a separate book)

Why should I buy?
▪There are no ads in our application.
▪ Many of the books on the market related to Deputy Commissioner, Mission Protection, PAEM preparation, and the Office of the Prime Minister are both un-renewed and not suitable for studying anywhere.
▪This practice gives you the opportunity to study practical lessons whether you are on guard duty, in your spare time at the police station, on the bus or at home.
▪ You need to provide a minimum price of 200TL or more to books that contain updated content (laws, regulations, regulations) in the market.
▪This application, which contains the most up-to-date information in terms of content, is available for only 29.9 TL.
▪ The in-house laws in the application are regulated by the most recent changes, including the so-called internal security package. It is constantly updated in case of new changes.

According to their peers in the market;
▪Wider content
▪More practical use
▪ Contains the most up-to-date information and
▪In order to have this application, which is much cheaper than the books in the market, first download the application, then click on the application to buy the application by clicking the "BUY APP" button.

Ince Do I need to buy again when the program is deleted?
Is ▪Hay. Whether formatting to your mobile phone, accidentally deleting the application or deleting the application for any other reason; you can continue using the application without re-charging it using the username and password you entered when re-downloading and purchasing the application.
▪You can also log in from your tablet with your own user information and use the app.

WARNING: This application may not be used by any other natural or legal person or institution without the permission and knowledge of the Commission Media and Publishing. All copyrights of the application belong to Commission Media and Publishing and legal action is initiated in case of violation of rights. The application is made available to the downloader, if it is found that the downloaded application is used on the phone or ip of someone other than the downloader's ip and phone, legal action will be taken against them and the right to use the application will be unilaterally canceled.
Read more
Collapse
3.9
21 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

v1.4
- Bildirilen sorunlar düzeltildi..
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
March 28, 2020
Size
6.5M
Installs
100+
Current Version
1.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Komisyon Medya
Developer
komisyonmedya@gmail.com Türkiye, Büyükçekmece, İstanbul 34500
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.