IDP Ankesa

Me anë të këtij aplikacioni ju mund të bëni një ankesë në rast se mendoni se ju janë shkelur të drejtat tuaja pranë zyrës së Komisionerit për të Drejtën e Informimit dhe Mbrojtjes së të Dhënave Personale.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
March 16, 2017
Size
2.1M
Installs
50+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Komisioneri
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.