Kontör Yükle Mobilyükle

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Türkiye' de ilk kredi kartı ile kontör yükleme servisi olan www.mobilyukle.com.tr sitesini 2007 yılında kurarak bir ilki başarmıştır. Kullanılan teknoloji ve alt yapı Güven Grup Teknoloji firmasına aittir. Kontör yükleme işlemini güvenle yapabilmeniz için bir çok güvenlik çemberi oluşturulmuştur. Mobilyukle 2007 yılından beri hiç bir müşterisi ile problem yaşamadan müşteri odaklı olarak çalışmıştır. Mobilyükle sitemizde tüm operatörlerin kontör, paket, internet ve sms paket yüklemelerini güvenle yapabilirsiniz. Kredi kartı ile güvenle işlem yapabilmeniz için her türlü alt yapıyı hazırlamakta ve gelişen teknolojilere hemen uyum sağlamaktadır. Mobilyükle.com.tr internetten kontör yükleme sistemini her geçen gün geliştirmekte ve müşterilere yeni değerler katmaktadır. Şirketimizin merkezi Tekstilkent Ticaret Merkezinde olup sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm alt yapı ve kaynakları maximum derecede kullanmaktadır. Ayrıca şirketimiz 10.0002 den fazla bayi ağı ile her geçen gün daha da bayi sayısını yükselterek hem Mobilyükle hemde Türkiye geneli bayi ağı ile tüm abonelere ulaşmaktadır.

Şirketimiz sektörde Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret Sanayi Ltd. Şti. olarak 2007 yılında 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. www.kontorguven.com.tr web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000' e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. 2011 yılının ikinci çeyreğinde www.kontorguven.com.tr web servisini www.guvengroup.com.tr adresi ile birleştirerek bütünleşik bir Online Hizmetler web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.Şu an da da 10.000 fazla bayi ağı ile hizmet vermektedir.
Turkey's first credit card top-up service with which the site has achieved a first by establishing www.mobilyukle.com.t in 2007. The technology and infrastructure used belong to Güven Group Technology Company. A lot of security circles have been created for you to safely load credit. Since 2007, Mobilyukle has worked as a customer-oriented company without any problems. In our mobile site, all operators can top-up, package, internet and sms package uploads safely. It prepares all kinds of infrastructure in order to make transactions with credit card safely and immediately adapts to the developing technologies. Mobilyukle.com.tr improves the top-up system every day and adds new values ​​to its customers. Our company's headquarters is located in Tekstilkent Trade Center and uses all infrastructure and resources at maximum level in order to give you the best service. In addition, our company is increasing the number of dealers more with each passing day more than 10.0002 dealer network reach to all subscribers with both Mobilyükl both in general dealer network in Turkey.

           Our company in the sector Güven Group Technology and Communication Services Import Export Trade Industry Ltd. Sti. After 8 months of R & D work in 2007, it officially completed all its operations and started its activities in 2008. www.kontorguven.com.t web service with Turkey's credit has created the best online sales platforms. It provides the best service to dealers and end users by providing reliable shopping platforms with web services and services. By the end of 2008, it has started to serve 1000 dealers by doubling the target of reaching 500 dealers. It has successfully accomplished its goal of being the best with its powerful software department by combining the power it receives from dealers and users with technology in the best way. Turkey 's has been a significant brand value and giving a lot of activity in the province. It has made a name for itself in the sector with the technology and investments used. The number of dealers all across Turkey by the end of 2010 2000 'to removing services and service delivery has been aiming to increase at an optimum level and has succeeded in it. By combining www.kontorguven.com.tr web service with www.guvengroup.com.tr address in the second quarter of 2011, it has established an integrated Online Services web service and started to provide the best service to dealers through a single point. service.
Read more
Collapse
3.9
29 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Daha hızlı işlem yapabilme
Daha güvenilir işlem yapabilme eklendi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 16, 2020
Size
230k
Installs
10,000+
Current Version
1.7
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
GÜVEN GRUP TEKNOLOJİ
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.