Sportowiec Amator

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Sportowiec Amator to aplikacja stworzona dla uczestników Konferencji "Sportowiec Amator", organizowanej przez Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika we współpracy z Komisją Medyczną Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

To kompleksowe, interaktywne narzędzie umożliwiające aktywny udział w Konferencji, dające łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji nt. wydarzenia i prelegentów oraz do wyników badań i ankiet.
Instalując aplikację Sportowiec Amator, otrzymasz również zniżkę na udział w Konferencji.

Główne funkcje aplikacji
Dzięki aplikacji możesz w pełni uczestniczyć w Konferencji Sportowiec Amator: śledzić program wydarzenia, dowiedzieć się kim są prelegenci, robić notatki oraz zdjęcia i mieć je wszystkie w jednym miejscu, przypisane do wykładów, wreszcie możesz wejść w interakcję z wykładowcami, zadawać im pytania, a także oceniać ich wystąpienia.

Bądź na bieżąco!
W aplikacji masz zawsze łatwy dostęp do programu Konferencji. System daje także możliwość wysyłania Ci powiadomień z najważniejszymi informacjami, np. o zbliżającym się terminie Konferencji czy rozpoczynających się wykładach lub pokazach. Dzięki temu na pewno nic ważnego Cię nie ominie.

Zadawaj pytania prelegentom i odpowiadaj na ich pytania!
Aplikacja umożliwia zadawanie pytań prelegentom w czasie trwania wykładu. Bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, pytania będą wyświetlane na ekranie, a wykładowca będzie mógł się do nich odnieść.
Co więcej, w trakcie wystąpień, prelegenci będą zadawać pytania publiczności. Tylko w aplikacji będziesz mógł/a na nie odpowiedzieć i na bieżąco śledzić wyniki tych sond.

Dziel się opinią
W aplikacji możesz ocenić każdy z wykładów, a na koniec także wypełnić ankietę dotyczącą całej Konferencji. W każdym momencie możesz też napisać do organizatora z pytaniem lub uwagami.
Podziel się swoją opinią! Dzięki temu Konferencja będzie odpowiadać na Twoje potrzeby i z każdą kolejną edycją będzie coraz lepsza!

Udostępniaj zdjęcia z wydarzenia
Dzięki tej funkcji w łatwy sposób udostępnisz zdjęcia sygnowane logiem Sportowca Amatora na swoich kanałach w social mediach lub mailem.

Zyskaj kod rabatowy na udział w Konferencji
Instalując aplikację, możesz wygenerować kod rabatowy na zakup biletu na Konferencję.
Updated on
Jan 14, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available