KUGO TV

Shikoni kanalet tuaja të preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, ërmbajtjen VoD me filmat më të ri, seriale, dokumentarë dhe më shumë, vetëm në KUGO TV.

KUGO TV është platforma më e re nga Kujtesa, të cilës mund t’i qaseni lehtësisht nga telefoni juaj i mençur apo tableti, nëpërmjet internetit. Me një klikim në telefonin tuaj të mençur ose nga tableti, ju mund të transmetoni pamjen në televizorin tuaj, me kualitet të lartë, nëpërmjet ‘casting’. KUGO TV mund të shfrytëzohet nga 4 pajisje në të njëjtën kohë.

Karakteristikat kryesore:

- Shikoni më shumë se 180 kanale të Kujtesa Live

- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarëve në Video Klubin e KUGO

- Shikoni ligat më ekskluzive të sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjës ‘Copa del Rey’, NBA dhe EuroLeague e basketbollit

- Ndëgjoni radiot më të njohura vendore në çdo kohë


Për t'u qasur në KUGO TV ju duhet të keni username dhe password. Ju lutem telefononi në 0800 400 40 për detaje !
Read more
Collapse
3.2
334 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

TV Shows. Bug fixing.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 9, 2019
Size
7.2M
Installs
50,000+
Current Version
1.0.5
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Kujtesa Net
Developer
str. Ukshin Hoti no. 33 10000 Prishtina Kosova
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.