Autoshkolla Testi online

Contains Ads

Aplikacioni autoshkolla ne vete permbane rreth 30 teste te autoshkolles ,ne te cilat teste ju mundeni ta testoni veten tuaj si dhe njekohesisht te mesoni prej tyre.
Testet jane nje ndihmese shume e madhe sa i perket regullave dhe shanjave te komunikacionit per ju para se te paraqiteni ne testin e vertete ne Autoshkolle.
Aplikacioni mund te perdoret edhe ne munges te internetit ose offline.
Read more
4.2
327 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Aplikacioni mundet te perdoret edhe ne mungese te internetit ose offline.
Read more

Additional Information

Updated
February 26, 2018
Size
16M
Installs
100,000+
Current Version
2.0.4
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Codex-Tech
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.