Call Center Masters

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Call Center Masters Çağrı Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, 2011 yılından itibaren, çağrı merkezi sektöründe hizmet veren firmalara; eğitim, danışmanlık, işe alım alanlarında hizmet vermekteyiz.
Call Center Masters; genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle gelişen ve değişen çağrı merkezi sektörünü sürekli takip ederek çağrı merkezlerine en iyi şekilde işe alım, eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Call Center Masters olarak, Çağrı Merkezi firmaları için ticari anlamda başarılı sonuçlar elde eden, yaratıcı ve etkili olacak şekilde hizmetler sunmaktayız.

Her biri kendi alanında uzman kadromuz sayesinde, çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmaların her türlü ihtiyacına en iyi kalitede çözümü sunmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutmaktayız ve müşterilerimize memnuniyet sağlamayı, onlarla uzun soluklu bir işbirliği sağlamayı amaçlamaktayız.

Öğretim tasarımı hizmetlerimiz ise kopyalama ve taklit etmeden, firmalar için özel eğitimler tasarlamaktayız. Bu sayede ise eğitimleri çok hızlı ve kolaylıkla tasarlamaktayız.

Call Center Masters olarak, üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri bölümünde öğrenim gören öğrencilere de destek olmaktayız. Yine, üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri bölümü öğretim görevlerine sektörel danışmanlık yapmaktayız ve işbirliği ile çağrı merkezi sektörü için projeler üretmekteyiz.

Şeffaf, net, gerçekçi, doğru analiz doğru ölçümleme, sonuç odaklı, davranışa dönüşen, güven çerçevesinde hizmet sunmaktayız.
As Call Center Masters Call Center Training and Consultancy Services, since 2011, companies serving in the call center sector; We serve in the fields of education, consultancy, recruitment.
Call Center Masters; aims to provide recruitment, training and consultancy services to the call centers in the best way by constantly following the developing and changing call center sector with its young, dynamic and experienced team.

As Call Center Masters, we offer services that are successful and commercially successful, creative and effective for Call Center companies.

Thanks to our expert staff, we offer the best quality solution for every need of companies operating in the call center industry.

We prioritize quality in consultancy services and aim to provide our customers with satisfaction and long-term cooperation with them.

Our instructional design services, on the other hand, are designing special trainings for companies without copying and imitating them. In this way, we design the trainings very quickly and easily.

As Call Center Masters, we also support students studying in the call center services department of universities. Again, we provide sectoral consultancy to the call center services department of the universities, and we collaborate and produce projects for the call center sector.

We provide transparent, clear, realistic, accurate analysis, accurate measurement, result-oriented, turn into behavior, and trust.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Tasarımsal bazı düzenlemeler yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 26, 2020
Size
5.9M
Installs
50+
Current Version
2.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Kuvve Soft | Yazılım
Developer
Aydıntepe Mah. Yavuz Caddesi. No: 7/C (Pasaj İçindeyiz) Tuzla - İstanbul
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.