İngilizce Kelime Yarışması

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

HIZ İKY ( İngilizce Kelime Yarışması ) yenilenmiş arayüzü ve içeriğiyle yeniden aramızda :)

Hız Yayınları İngilizce Kelime Yarışması ile yarışarak isterseniz Genel İngilizce konusunda kendinizi geliştirebilir, isterseniz okullarda, yazılılarda, sınavlarda ve testlerde karşınıza çıkan tüm İngilizce kelimeler ve kalıpları tekrar edebilirsiniz. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların müfredatındaki tüm kelimeler ve kalıplar bu yarışmada karşınıza çıkacak. Hem puan kazanıp diğer öğrencilerle yarışabilirsiniz, hem de sınavlarda bu kelime ve kalıpları daha rahat hatırlayıp kolayca cevaplayabilirsiniz. Offline (çevrimdışı) veya online (Çevrim içi) kullanılabildiği için İnternet olmadığı zamanlarda bile (metroda, gemide, uçakta) istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Nasıl Oynamalı?

Yarışmaya başlamadan önce sınıfınızı, yarışmak veya tekrar etmek istediğiniz üniteyi, kelime mi kalıp mı çözmek istediğinizi, yarışmanın süreli mi süresiz mi olacağını ve cevapların kaç şık ile geleceğini seçmelisiniz. Daha sonra "OYNA" butonu ile yarışmayı başlatabilirsiniz.

Süreli oyunda özel güç seçenekleri ile puanlarınızı katlayabilir veya daha fazla süre almayı seçerek geniş bir zamanda soruları cevaplayabilirsiniz.

Daha çok yarışıp daha çok puan kazanabilirsiniz. Ne kadar çok puan alırsanız Leaderboard'daki sıranız o kadar yükselir. 3 farklı Leaderboard var, "Günlük", "Haftalık" ve "Aylık". Günlük Leaderboard her gün yenilenir. Haftalık Leaderboard ise her pazartesi yenilenir. Aylık leaderboard ise her ayın 1. Günü yenilenir. Yani, her gün ve her hafta için yeni bir şansın var.

Unutmayın, yakın zamanda haftalık Leaderboard'da dereceye girenlere sürpriz hediyelerimiz olacak.

Neden Oynamalı?

İsterseniz “Genel İngilizce” seçeneği ile devlet müfredatından bağımsız olarak A1’den C2’ye kadar serbest olarak İngilizce kelime ezberleyebilir, tekrar edebilirsiniz.

İsterseniz süresiz oynayarak rahatça alıştırma yapabilirsiniz. İsterseniz de süreli oynayarak daha çok puan kazanıp arkadaşlarınızın ve diğer yarışmacıların önüne geçebilirsiniz. Yarışmalardaki tüm sorular konusunda uzman öğretmenler tarafından hazırlandığı ve MEB müfredatına uyumlu olduğu için hem merkezi sınavlarda(ÖSS, YKS, OKS, TEOG) hem de okuldaki sınavlarda başarınız yüksek oranda artacaktır. Mastermind, KÖK-E, MEB ve Upswing İngilizce kitaplarındaki kelimeleri de bu yarışmada bulabilirsiniz.

Neden Yakından Takip Etmeli?

Eğer bizi yakından takip ederseniz düzenleyeceğimiz ödüllü yarışmalardan haberdar olur ve bunlara katılarak ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.


Hız Yayınları, Speed UP ve Ledu GO işbirliğiyle hazırlanmıştır.
HIZ HRM (English Vocabulary Competition) is among us again with its renewed interface and content :)

You can improve yourself in General English by competing with Hız Yayınları English Vocabulary, or you can repeat all English words and patterns that you encounter in schools, writings, exams and tests. All the words and patterns in the curriculum of the 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th, 8th, 9th, 10th, 11th and 12th grades will appear in this competition. You can both earn points and compete with other students, and you can easily remember and answer these words and patterns in the exams. Since it can be used offline (online) or online (online), you can repeat as many times as you want, even when there is no internet (on the subway, on board, on board).

How to Play

Before starting the competition, you should choose your class, the unit you want to compete or repeat, whether you want to solve the word or not, whether the competition will be indefinite or not, and how many answers will come with. You can then start the contest with the "PLAY" button.

In the timed game, you can fold your points with special power options or choose to take more time and answer the questions in a wide time.

You can compete more and earn more points. The more points you get, the higher your rank on the Leaderboard. There are 3 different Leaderboards, "Daily", "Weekly" and "Monthly". Daily Leaderboard is renewed every day. Weekly Leaderboard is renewed every Monday. The monthly leaderboard is renewed on the 1st day of every month. So, you have a new chance for every day and every week.

Remember, we will soon have surprise gifts for those who rank high on the weekly Leaderboard.

Why Should It Play?

If you want, you can memorize and repeat English words freely from A1 to C2 independently from the state curriculum with the option "General English".

If you want, you can practice playing by playing indefinitely. If you want, you can earn more points by playing time and get ahead of your friends and other competitors. Your success will increase in both central exams (ÖSS, YKS, OKS, TEOG) and school exams, as they are prepared by teachers who are experts in all questions in the competitions and comply with the MEB curriculum. You can also find the words in Mastermind, ROOT-E, MEB and Upswing English books in this competition.

Why Should You Follow Closely?

If you follow us closely, you will be aware of the awarded competitions we will organize and you can have the chance to win awards by participating in them.


Hız Yayınları was prepared in cooperation with Speed ​​UP and Ledu GO.
Read more
Collapse
4.2
1,001 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Harika bir kullanıcı deneyimi için arayüz yenilendi!
İçerik güncellendi.
Genel İngilizce seçeneği ile serbest çalışabileceğiniz bir oyun modu eklendi.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Ufak hatalar giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 12, 2020
Size
28M
Installs
100,000+
Current Version
2.0.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Hız Yayınları
Developer
İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş M. No:4/5 ATAŞEHİR - İSTANBUL
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.