
Milan Gruška
Zdravím. Zapojil jsem 5 zařízení a mám toho hlavu jako pátrací balon. Na mapě to ukazuje i telefon, ale zařízení, které mám 10 km z domu na signálu se mnou vůbec nekomunikuje a APPka jako by byla zamrzlá. Takhle bych ani ztraceného psa či peněženku nedohledal.
1 člověk si myslí, že je tato recenze užitečná

Uživatel Googlu
Nedokážu posoudit, jestli to je aplikací nebo tím čipem, který jsem k ní připojil, ale funguje to zvláštně. Čip se sice po chvilce připojí a zobrazí se v seznamu sledovaných zařízení, ale pak to začne blbnout - chvíli to úplně zamrzne, chvíli houká alarm (proč???) a nejde vypnout jinak než restartováním. Sledování polohy na mapě, kvůli kterému jsem si čip pořídil, vůbec nefunguje. V mapě se zobrazuje jen poloha telefonu. K čemu to má jako být? Buď jsem nepochopil smysl nebo to prostě nefunguje.
20 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná

Eda Frajer Šípek
Naprosto nelogická věc. Když se rozpojí spárování začne pípat telefon i tag. Proti krádeži dobré, ale na každodenní použití naprosto nepraktické. Neukazuje polohu tagu ale pouze telefonu. Současně nevím proč aplikace vyžaduje přístup k souborům v telefonu, kontaktům a kameře...
1 člověk si myslí, že je tato recenze užitečná