Müzik Habercisi

Contains ads
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Türkiye’nin en eski ve en güncel dijital müzik haber platformu olan ve 2000 yılının Şubat ayında önce Michelshow.com adıyla açılan ve 2015 yılında www.muzikhabercisi.com adı ve yenilenen stratejisi ile çalışmalarına devam eden, müzik dünyasının en eski müzik haber portalının dijital mobil uygulaması.

Müzik Habercisi Uygulamasında Müzik Habercisi radyo ve televizyonlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan editörün seçtiği özel radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınlarını takip edebilir, podcastler dinleyebilirsiniz.

Michael Kuyucu tarafından hazırlanan müzik sektörü ile ilgili güncel eleştiriler ve müzik tarihini içeren videocast ve podcastlerin yanı sıra sevilen yorumcuların akustik performanslarını bu uygulamadan dinleyebilirsiniz.

“Radyo Müzik Habercisi” , “Radyo Müzik Habercisi Nostalji” , “Akustik Fm” ve “Akustik TV”nin canlı yayınlarının yanı sıra Türkiye ve Dünyadan müzik ve sanat içerikli radyo ve televizyon kanallarının canlı yayınları MüzikHabercisiApp’ta.

2000 Yılından bugüne kadar Türkiye müzik endüstrisinde olup biten her şey bu platformda.
www.muzikhabercisi.com
Updated on
Nov 8, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted