CRI TÜRK FM

Contains Ads

CRI TÃRK FM\r\nÄ°yi Müzik DoÄru Haber\r\nwww.criturk.fm\r\nÃin Uluslararası Radyosu CRI (China Radio International) âın Türkiyeâdeki yatırımı olan CRI TÃRK Fm, Türkiyeâde Ä°stanbul â Ankara ve Ä°zmirâin dıÅında toplam 11 metropol merkezde yayın yapan ulusal bir radyo kanalı olarak faaliyet ediyor. Ãç il dıÅında, Antalya â Bodrum â Gaziantep - EskiÅehir â Adana- Kocaeli â TekirdaÄâ Bursa â Kayseri illerinde yayın yapan CRI Türk FM, tarzında Türkiyeânin en geniÅ kapsamlı yayın yapan radyosu olarak pazara giriÅ yaptı. Internet aracılıÄı ve mobil medyada akıllı telefonlarda yayın sunan CRI TÃRK FM aynı zamanda Türksat uydusu ile de yayınlarını geniÅ kitlelere ulaÅtırmaktadır.\r\nCRI TÃRK FM sadece bir haber radyosu deÄil aynı zamanda iddialı bir müzik radyosu olarak da konumlandı. Radyo kanalında Türkiye radyolarında hiçbir radyonun yapmadıÄı yaptı ve 1970lerden günümüze kadar ki hit Åarkıları bir havuzda derledi. Dünyada sosyo- ekonomik statüsü yüksek olan segmentin tercih ettiÄi dünyada kendisini kanıtlamıŠbir formatta yayın yapan radyoda Türkiye ve Dünyadan özel bir müzik skalası sunuyor. \r\nCRI TÃRK FM alanında deneyimli ve her biri en az on beÅ yıllık ulusal radyo deneyimi olan radyo DJlerinin yanı sıra, Spor- Müzik â Siyaset âEkonomi baÅlıklarında deneyimli bir programcı kadrosuna sahip. MüziÄin ön planda olduÄu CRI TÃRK FM dünyanın en profesyonel otomasyon sistemi RCS kullanarak müzik yayıncılıÄında Türkiyeânin en iddialı radyosu olduÄunu müzik içeriÄi ile de gösteriyor. âHızlıâ ve âAktifâ haberciliÄi müzikle harmanlayarak sunan CRI TÃRK FMâde müzik çok önemli. Yayın akıÅının büyük bir bölümünde müzik sunan radyo, kendisini Türkiyeânin en iyi müziÄini sunan radyosu olarak tanımlayarak bu konuda iddialı.
Read more
Collapse
4.6
39 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
March 10, 2019
Size
13M
Installs
1,000+
Current Version
6.3
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MediaHosting LTD
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.