Nepermjet ketij aplikacioni, ju si student apo pedagog prane Universitetit Europian te Tiranes keni nje mundesi te thjeshtezuar per aksesimin e platformes UET LMS.

Nepermjet ketij aplikacioni, ju mund te:

- Aksesoni literaturen e cdo lende, madje edhe pasi kaloni offline
- Merrni njoftime te menjehershme te mesazheve dhe evente te tjera
- Gjeni dhe kontaktoni studentet e tjere qe ndjekin lenden tuaj
- Ngarkoni imazhe, audio, video dhe fotografi te tjera nga pajisja juaj celular
- Ndiqni progresin tuaj, detyrat dhe te shfletoni planet tuaja te te mesuarit
- Shikoni piket e marra nga pedagogu
- Shikoni notat nga sekretaria
- Shikoni orarin tuaj te personalizuar me gjithe detajet e mundshme
- Ngarkoni detyrat tuaja per cdo lende
- Merrni njofitme te ndryshme nga UET
- Shikoni historikun e mesazheve tuaja private dhe njoftimeve

... dhe shume funksione te tjera!
Read more
Collapse
4.9
39 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Logimi nëpërmjet email tuaj në uet.edu.al (Microsoft) dhe password.
Mundësia e shkarkimit njëherësh e të gjithë materialeve te lendeve tuaja.
Mbështetja kur harron passwordin.
Organizimi i ri i shfaqjes së listës së lëndëve tuaj tek faqja e parë
Ngarkimi i detyrave të ndryshme direkt nga aplikacioni
Shikoni notat tuaja zyrtare që ka regjistruar sekretaria
Shikoni në mënyrë të përmbledhur dhe të detajuar pikët nga pedagogu
Marrja në çast e njoftimeve për mesazhet private, postimeve, etj
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 25, 2018
Size
15M
Installs
1,000+
Current Version
3.4.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
UNIVERSITETI EUROPIAN I TIRANES
Developer
Universiteti Europian i Tiranes, adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", Nd.70, H.1, Njësia Bashkiake Nr.7, Kodi Postar 1023, Tiranë, Shqipëri
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.