LokmanAVM

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

3 Ocak 2001 yılında küçük bir esnaf dükkanı "Lokman Baharat Tarık Demira" olarak BAŞLADIĞIMIZ ticaretimize, Bitkisel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Baharat, Aktariye satışı yaparak başladığımız işimizi geliştirmek ve ileriye taşımak hedefimiz ile ticaretimizi her zaman dürüst güvenilir olmayı ilke edinerek devam ettik. Kısa sürelerde değişik ticari sektörlerde de faaliyet gösterdik. Bir çok değişik firmalar ile başladığımız işi bırakmadan en güzel şekliyle sürdürmek üzere bayiliklerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.
Ticari ürünlerimizi teşhir ve satışına devam ettiğimiz perakende ve toptan olmak üzere iki adet satış mağamız ve toplamda 2,250m2?lik kapalı lojistik ve depolama alanımız ile hizmet vermekteyiz..
Mayıs 2010 da Firmamız faaliyet alanlarından, Bitkisel Ürünler, Baharat ve Gıda Ürünleri başta olmak üzere ve ilerleyen zamanda diğer sektörleride kapsayacak şekilde internette online satış ortamına taşımaya karar verdik.
Müşterilerimize en iyi, kaliteli, dürüst, samimi hizmeti verebilmek için, üç yıllık arge ve alt yapı çalışmalarımızdan sonra "Lokman Alışveriş Market" mağazamız hizmetlerinize açılıyor. Başlangıçta 3 bin'e yaklaşan kategorilerimiz ve 100 bin'e ulaşacak ürün yelpazesi hedefimiz ile 12 yıllık ticari tecrübe ve Bitkisel ürünler satış bilgilerimiz ile online satış sitemiz LokmanAVM.com mağazamız içersinde bir bütün halinde "Perakende" ve "Toptan" online satış olarak hizmet verecektir.
Prensiplerimiz;
Beğenilen Üründe İstikrar, Beğenilen Fiyatta İstikrar, Beğenilen Kalitede İstikrar, olmazsa olmaz prensiplerimizdir. Değerli müşterilerimize hizmet kalitesi anlayışımız içersinde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz Kaliteli Hizmet İstikrarı için vazgeçilmezlerimizdir..
Vizyonumuz;
Yenilikçi, rekabetçi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız ile AR-GE'ye dayalı çalışma kariyeri, başarı ve alt yapısı olduğunu ispat edebilen en kaliteli ürünleri değerli müşterilerimize sunabilmektir.
Misyonumuz;
Hangi ürün olursa olsun ilk hedefimiz "Önce Sağlık" sloganıyla herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal ve kaliteli ürünleri bir araya getirerek, LokmanAVM'yi dünya çapında bir türk pazarlama markası olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisinde en üst seviyeye taşımaktır..
3 In January 2001 a small artisan shop "Lokman Spices Tariq Demira" In our trade we START, Herbal Products, Herbs, Spices and herbs can improve our business we started making sales and we have our trade with our move forward goal continues Pursuing always aim to be honest reliable. In the short time we operate in different commercial sectors. Our dealership with the best way to maintain a very different company from what we started with and leave our work continues.
We serve the commercial exhibition and sale of our products continue to be our two retail and wholesale sales and a total of 2,250m2 the caves we? Like off our logistics and storage ..
Our areas of activity in May 2010, Herbal Products, Spices and food products, mainly to cover and progressively also in other sectors, we decided to move to the Internet in online sales environment.
the best to our customers, quality, honest, friendly service to provide, then our three-year R & D and infrastructure work "Lokman Shopping Market" shop opens your service. Initially, 3 thousand in the upcoming category of our and our product range is our goal to reach 100 thousand 12 years of experience and vegetable products sales information with our online sales site is lokmanavm.co shop is within a whole "Retail" and "Wholesale" will serve as online sales .
Our Principles;
Hot Products Stability, Hot Price Stability, Stability in Hot Quality is our essential principles. We pay attention primarily on the quality of service to our valued customers are our indispensable for our understanding within the Stability of Quality Service ..
Our vision;
Innovative, competitive, honest and high quality service with our R & D-based working career, success and be able to present proof that the infrastructure of the highest quality products to our valued customers.
Our mission;
Whatever the product, our first goal "First Health" natural could use the slogan of everyone with peace of mind and quality products, bringing together lokmanavm'y is to move to the highest level in a Turkish marketing brand as our valuable customers around the world ..
Read more
Collapse
5.0
220 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

uygulama iyileştirildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 26, 2014
Size
639k
Installs
1,000+
Current Version
1.9
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
LokmanAVM.com
Developer
Yenigün Mahallesi Atatürk Caddesi No:17/2A Yenişehir, Bursa, Türkiye
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.