Odkaz pre starostu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie problémov vo vašom okolí. Problémy sú komunikované priamo so zodpovednou samosprávou a ich riešenie je možné sledovať prostredníctvom aplikácie, ako aj na našom portáli www.odkazprestarostu.sk.

Okrem stavu riešenia podnetov vás samospráva môže v aplikácií pomocou notifikácií informovať aj o aktuálnom dianí a novinkách v meste či obci.

Aplikáciu môžete využívať vo viac ako 100 samosprávach po celom Slovensku. Ak vaše mesto či obec nie je do portálu zapojené/á, skúste sa s požiadavkou na zapojenie obrátiť na vášho starostu/starostku.

Inštitút SGI praje veľa úspešne vyriešených podnetov!
The Reflectivity app serves to report issues in your neighborhood. Problems are communicated directly with responsible self-government and can be tracked through the application as well as on our portal www.odkazprestarostu.sk.

In addition to the incentive solution, self-government can also inform you about current events and news in town or village in notifications via notifications.

You can use the app in over 100 local governments across Slovakia. If your city or village is not connected to the portal, try to contact your mayor for a call to join.

The SGI Institute pays a lot of successfully solved impulses!
Read more
Collapse
3.8
54 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Maďarský preklad
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 26, 2019
Size
7.7M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.8
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Inštitút SGI
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.