Magazina - Shpallje Falas.

Magazina është Aplikacion falas për Pazare online ku përfshinë Kosovën, Shqipërin, Maqedonin dhe Luginën e Preshevës.


Aplikacioni i Magazina përfshinë të gjitha kategoritë dhe ofron kategori të reja në çdo kohë duke kontaktuar "Chat me Admin" për Online Ndihmë.

Magazina mbështet Përdoruesit Individual dhe Bizneset (Shitorët, Auto Sallonet, Agjensionet e Patundshmërive, etj.) si dhe kategoritë: Vetura në shitje, Patundshmëri, Elektronikë, Veshmbathje, Paisje Shtëpiake e shumë të tjera.

Magazina ofron informacione të mjaftushme për shpalljet që janë në shitje dhe gjithashtu TAKON shitësin dhe blerësin permës Online Chat për Pazare të ndryshme!

Funksionaliteti i Magazina app.

- Ofron postime te Shpalljeve falas
- Ofron Kycje me Facebook dhe Google ( për përdorues Individual ) si dhe regjistrim Nativ.
- Ofron Online Chat për Pazare të ndryshme ndërmjet shitësit dhe blerësit.
- Ofron Offline Inbox për mesazhet që pranoni gjatë kohës që nuk jeni të kycur.
- Ofron Notification (Njoftime) për statistikat e produktit (Për vizitueshmërin e Shpalljës tuaj).
- Ofron Dërgimin apo pranimin e Ofertave në të gjitha Shpalljet.
- Ofron krijimin e Shitorëve Online për biznese nga të gjitha Kategoritë.
- Ofron menaxhment për Njoftime dhe funksionalitet tjera


SHKARKO TANI!!#Tags:
Vetura ne shitje, Shpallje falas, PazarOnline , Tregti, Merr e jep, Banesa me qira, telefona mobil, e shume te tjera.


Për çdo pyetje rreth Shpalljeve apo sugjerim rreth Aplikacionit na shkruani:
mobile@magazina.com
Read more
Collapse
4.7
236 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

1.Kemi ndarë Shtetet dhe Regjionet
-Kosove,Shqiperi,Maqedonia veriore,Lugina Presheves
2. Kemi implementuar Funksionin "Vlerëso shitësin"
3. Kemi implementuar totalisht një "Search" Profesional! Ku me çdo fjalëkyçe mund të kërkoni në tërë Magazina apo në kategori specifike dhe nën kategori. Gjithashtu kemi përmirsuar performancën e shfaqjeve të rezultateve.
4. Kemi implementuar funksionin "Zbritje"
5. Kemi implementuar "Rradhit" postimet në baze të shikueshmërisë
6. Logo e Ridizajnuar
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 13, 2020
Size
9.7M
Installs
10,000+
Current Version
1.6
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
Magazina Sh.p.k
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.