İstanbul.Net Arkadaşlık, Sohbet, 16 Yıldır Yayında

100K+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Türkiye’nin en eski ve en büyük arkadaşlık uygulaması istanbul.net ile hemen yeni insanlarla tanışıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul.net ÜCRETSİZ üye olup kullanabileceğin arkadaşlık uygulamasıdır.

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin buluşma ve tanışma ağı ciddi ve seviyelik arkadaşlıklar kurarak evlilik yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken uygulamayı hemen indirin, ücretsiz üye olun, profil bilgilerinizi doldurun ve en beğendiğiniz fotoğraflarınızı ekleyin.

İstanbul.net’in en büyük özelliklerinden biri de aradığınız kriterdeki üyelere detaylı arama özelliği ile hemen ulaşabilmeniz. Saç renginden, boyuna kadar istediğiniz bir kriteri girin, aradığınız üyelere ulaşın ve hemen mesajlaşmaya başlayın, sohbet edin.

Tam olarak ne aradığınızı bilmiyor musunuz? O zaman sana uygun listelediğimiz üyelerimizin profillerini gezebilir, onları favorilerinize ekleyebilir, hediye gönderebilirsiniz. Böylece azar azar başlatacağınız bir iletişim sonrasında tanışma ve uzun sohbetlere dönüşebilir.

Kız arkadaş ya da erkek arkadaş istemek farketmez her insan bir gün evlenmek isteyebilir. İstanbul.net ile bu ciddi adıma atma fırsatı yakalarsınız. Tanıştığın, sohbet etmeye başladığın arkadaş ile sonrasında görüntülü buluşma şansı elde edebilirsiniz. Böylece daha yakından tanışma fırsatı bulur ve size uygun bir evlilik olup olmayacağına karar verebilirsiniz.

Gerek kadın gerek erkek üyelerimiz uygulamaya üye olup kullanırken editör ekibimizce ciddi bir moderasyondan geçer. Böylece sizlere en güvenli ortamı sunmayı hedefleriz.

Gold üyelik ayrıcaklıklarımız ile aramalarda herkesten bir adım önde olabilir, karşı tarafın sizi daha hızlı farketmesini sağlayabilirsiniz. Gold üyelik ile sınırsız mesajlaşmanın ve güzel bir sohbet ortamının tadını çıkarın.

Herkesten daha ayrıcalıklı olmak isterseniz Göster Kendini tam size göre. Göster Kendini ile sizin için özel ayrılmış vitrin alanında profilinizi sergileyebilir ve dikkati üzerinize çekebilirsiniz.

Yalnız kalmak size göre değil, gelin bir değişiklik yapın ve aramıza katılın. Sizinle aynı duygu ve düşüncelere sahip yüzbinlerce üyenin bir araya geldiği bu arkadaşlık, evlilik, sohbet ve tanışma uygulamasında sizin de yalnızlığını son bulsun.
Updated on
Sep 24, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Puan verme seçeneği eklendi.