Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Karadeniz’de sıradan bir reklam ajansı değil, bölgenin hatta Türkiye’nin sayılı PR ajansları arasında ismimizi yazdırmayı hedefliyoruz. Gücümüzü, çalışmalarımızdan ve tecrübemizden alan şirketimiz uzun yıllar basın sektöründe en üst görevlerde bulunan ve bu alanda bir çok başarıya imza atan kurucu ortaklarımız ile iletişim sektöründe günün değişen ve gelişen teknolojik koşullarına uyum sağlamayı kendine görev edinmiştir. Dijital dünya sayesinde pek çok farklı kıta ve coğrafyadan müşterilerine PR ve etkinlik ajansı olarak hizmet üreten Makron Medya, tanıtım , prodüksiyon, organizasyon, farklı tasarım, logo, web tasarım, web yazılım ve her dilde yapılan kısa filmlerle bölgesinde hizmet vermektedir. Makron Medya, müşterilerine, stratejik iletişim danışmanlığı, marka yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi, PR ajansı etkinlik ve organizasyon yönetimi gibi bir çok alanda kaliteli hizmet sunmaktadır.


Gerek PR ajansı hizmeti alan kurumsal firmaların yöneticileri ve gerekse medya mensupları nezdinde düzenlenen algı araştırmalarında ilk akla gelen ve en hızlı dönüş yapan PR ajansları sıralamasında en üst sıralarda yer almayı hedefleyen Makron Medya, A’dan Z’ye tüm şirketlere ve kurumlara kurumsal kimlik ve medya koçluğu yapmaktadır.

Sadece iki harften oluşan ve sonsuzluğa varan anlam içeriği ile PR (Public Relations) bugün kurumsal şirketlerin olmazsa olmazları arasında yer alıp Türkçe adıyla “Halkla İlişkiler” şirketimizin kurucusu Ali İbrahim Sezen önderliğinde firmaları hayallerine taşıyor.


Doğan Haber Ajansı ve Hürriyet Gazetesi’nde 30 yıla yakın üst düzey görev yapıp, aldığı onlarca ödülden sonra Samsun’da Karadeniz’in ilk PR şirketini kurarak, firmaların itibarını koruyan, onlara kurumsal kimlik kazandıran, tanınma ve güvenilirliğini artırmalarına yardımcı olan “MAKRON Medya PR” ile birlikte engin sulara yelken açtı.
not an ordinary ad agency in the Black Sea region, we aim to print our name even among Turkey's leading PR agencies. Our strength, our work and adapt to our experience in our field company located in the most senior positions in the media sector for many years and in this area a lot of success in signing the founder of the changing and evolving technological conditions day in the communications sector with our partners were itself the task. Digital world thanks to customers from many different continents and geographies PR and macro-producing services as the event agency Media, publicity, production, organization, different designs, logos, web design, web software and made in every language serve in short films. Macro Media, customers, strategic communication consulting, brand management, media relations, marketing communications, social media management, PR agency offers quality services in many areas such as event organization and management.


Both PR corporate agency services firms managers and both the first that comes to mind in perception research held at members of the media before and fastest return that PR agencies ranking which aims to place in the top rankings Macro Media, AZ to all companies and institutions, corporate identity and media coaching serves.

Only two letters with a composed and content meaning up to infinity PR (Public Relations) took place between the sine qua non of today corporations Turkish with the name "Public Relations" under the leadership of our company's founder, Ali Ibrahim Sezen carries the dreams firms.


Dogan News Agency and Hurriyet newspaper whether senior positions for nearly 30 years, receives after dozens of awards Samsun on the Black Sea's first PR establishing the company, to protect the reputation of the company, to them winning corporate identity, which helps to improve the recognition and credibility "MACRO Media PR "it sailed with mighty waters.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Yayınlandı!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 28, 2018
Size
1.4M
Installs
1+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Harman Yayıncılık Bilişim Danışmanlık Hizmetleri
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.