Rani Muthu Tamil Calendar 2018

Rani Muthu daily sheet Tamil calendar 2018 is here in app version to provide you with necessary daily information in Tamil. This calendar shows the accurate Tamil date and month with auspicious days and time, Raghu Kaalam, Yemakandam, Important fasting days, Gauri Panchangam and much more. Download this calendar app to lead your life in the successful path.
Lexo më shumë
3,5
12 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

Bug fixes and performance improvements
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Përditësuar
7 shkurt 2018
Madhësia
2,7M
Instalimet
100+
Versioni aktual
1.2
Kërkon Android
4.0 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Malar Publications Pvt. Ltd.
Zhvilluesi
Rani building, 86, EVR High Road, Poonamallee High Road, Periyamet, Chennai, Tamil Nadu - 600007. INDIA
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.