Manisa Bilişim İnternet Hizmetleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2007 yılından beri, Manisa Bilişim ® Internet Hizmetleri olarak, bütün paylaşımlı sunucularımızı 7/24 takip ederek olası bir sorunda en kısa sürede müdahele edilmesini sağlıyoruz. Böylece, verdiğimiz %99 uptime garantisi gerçekleşir ve siteleriniz sürekli açık kalır. “Sunucu Durumu” sayfamızda da görebileceğiniz gibi,hat grafiklerimizi ve sunucularımızın yük durumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Uptime istatistiklerimize inanmayacak olanlar için, dalında dünya devi olan pingdom.com ile doğrulama yaptırıyoruz. %100 şeffaf davranıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini bilmenizi sağlıyoruz. İşte bu şeffaflığımızın, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktaki en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz.


Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb.. materyallere yatırıyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet olarak ödüyoruz.


Biz sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde başka hiçbir yerde bulunmayan, kendi geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, kartlı ödeme sistemleri, SMS sistemleri, VDS kontrol mekanizmaları gibi yazılımları hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara örnek ve öncü olarak onlara da yazılım hizmetleri sağlıyoruz. Yazılım geliştirme konusundaki tecrübemizi web hosting hizmetleri ile birleştiriyor, böylece sadece kendimize özel sistemlerle sizlere çok daha iyi hizmetler sunuyoruz.
Since 2007, the Manisa ® Internet Information Services, we ensure that all our shared servers as soon as possible to intervene in a problem by following 7/24. Thus, we give a 99% uptime guarantee takes place and the site will remain open continuously. "Server Status" page as you can see, the line graph and our server load status of our share them with you. For those who will not believe our uptime statistics, validation, we have contacts with my pingdom.co world in which giant branch. We treat 100% transparent. Our quality does not consist only of words, we provide you to know that came from the services we provide. Here are our this transparency, we think you are the most important factor in gaining the trust of our valued customers.
 

Continuously investing in the future and strive to provide better service to you. 95% of our earnings as a part of the new server / hardware / software etc .. materials is investing and growing with your satisfaction we are paying the higher quality services at more affordable prices for the buck your trust.
 

We not only do trade. Ourselves in the service we provide we did by committing to work anywhere else without development, we have developed our own systems we use. We develop backup solutions, card payment systems, SMS systems, such as control mechanisms VDS software offering available to you both, as well as in software services we provide to them as examples and for other companies. Software development combines our experience in web hosting services, so much better than just offer ourselves to serve you with a special system.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

İlk Sürüm v1.0
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 22, 2017
Size
252k
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Digital Purchases
Permissions
Offered By
Manisa Bilişim& Websimetri İnternet Hizmetleri
Developer
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.