Marka Melekleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Marka melekleri brand royalty konusunun tam ortasında bulunan kişilerdir.

Markaların itibarını korumak için online ortamda mücadele ederler. Markaya karşı yapılan, karalama, kötü söylem, hakaret gibi içerikleri tespit eder ve imha etmeye çalışırlar. Markanın iyi özelliklerine odaklanarak insanların akıllarında markanın iyi kalmasını sağlarlar ve markanın savunucusu, bir parçası yani meleği olurlar… Diğerlerinden tek farkları PARA KAZANIYOR OLMALIDIR

Marka Melekleri, online ortamda markaların algılarının pozitif yönde artırma yönünde yapılan tüm çalışmaları gerçekleştiren marka savunucularıdır.

Ana görevleri markalara karşı yapılan karalama, kötü algı, gerçek olmayan müşteri şikayetleri, hakaret, kötü söylem gibi markalara zarar verecek online söylemlere karşı, kendileri tarafında oluşturulan gerçek dijital içerik, yorum gibi pozitif davranışlar sergileyerek markanın online itibarını koruyarak pozitif algı oluşturma çalışmasıdır.

Marka meleği olarak hem bütçenize katkı sağlamış, hem de sadakat duyduğunuz markanıza avantaj sağlamış olacaksınız.

Bunun için yapmanız gereken sadece ve sadece bize e maille başvuruda bulunmak.

Kabul ve anlaşma sürecinden sonra size yaptığınız her yorum, beğeni ve farklı sadakat çalışmasını bize bildirecek ve ay sonu her birinin kategorisine göre paranızı alacaksınız.

“Bu kısım aplikasyon yapılınca eklenecek

cep telefonlarınıza “Marka Melekleri Aplikasyonu” indirmeniz istenir.

Bu aplikasyonla ilgili size online olarak verilecek olan ufak bir eğitim sonrası, sadece aplikasyon panelini kullanarak, yorum ve beğenilerinizi yapabilir, her geçen gün biraz daha fazla para kazanabilir ve referans göstereceğiniz marka meleği adaylarına da yine bir kazanç sağlayabilirsiniz.”

Her görevde yorum başına bedel farklı olabilir, Örneğin Google haritalara yorum yapma görevine 5 TL kazanılabilirken, instagramdaki paylaşılan postun altına yapılan yorum ve benzeri içerik 0,3 TL olabilir.

Kişi her görevi tamamladığında görevi tamamladığını haber verir ve admin tarafından kontrol edilir, sonrasında onay verilir ve meleğin hesabındaki kasasına görev karşılığındaki ödül aktarılır ve birikimi artmaya devam eder.

Ay sonunda meleğin katkı sağladığı yorum sayısı kadar gelir elde eder

www.markamelekleri.com web sitesi üzerinden herkes sisteme başvuruda bulunabilir, ancak sisteme giriş için sistemde var olan bir meleğin yeni adaya referans olması gerekir.

Günlük olarak e mailinize görevleriniz gönderilecektir. Görev tamamlandıktan sonra aynı maile reply yaparak “tamam”landığını belirtmeniz istenecektir.

Sisteme giriş yapıldığından ana ekranda birçok task görünecektir. Örneğin; sistem admini tarafından markanın Google haritalardaki yorum sayısını artırmak için bir görev oluşturulacak ve görev oluşturulur oluşturulmaz tüm meleklere yeni görev ile ilgili bildirim gidecek e posta ile ve görev detayına bakıldığında; toplam ödül, toplam yorum, dikkat edilmesi gereken hususlar, gibi detay bilgiler yer alacaktır. Aynı anda birden fazla görev üstlenebilir ve daha fazla ödül kazanılabilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Markanın sosyal medyadaki her paylaşımın altına yorum yapılabilir,

Markanın ismi veya verdiği özel hizmet ile ilgili arama motorlarında ön sıralarda çıkan sayfalara yorum yapılabilir,

doktortakvimi.com doktorsitesi.com gibi sağlık sitelerine yorum yapılabilir,

eksisozluk gibi platformlara yapabilir, konu açabilir.
Brand angels are individuals who are in the midst of the brand royalty issues.

They struggle to protect the reputation of the brand in the online environment. Against Brand, scribbling, I say bad, it detects content such as insults and try to destroy it. People by focusing on the best features of the brand's trademark in their minds they keep well and advocates of the brand, it becomes a part of that angel ... single difference from others MONEY MUST BE GAINING

Mark Angel, online media are brand advocates who perform all the work done in order to increase the positive perception of brands.

The main task of slander against the brand, poor perception, which is not true customer complaints, insults against online discourse will damage the brand as I say bad, true digital content created on their own side, to create a positive perception of the brand by demonstrating positive behaviors, such as review by protecting the online reputation is working.

Brand has contributed both your budget as angels, will be providing both the advantages of loyalty to your brand you need.

For this, you need to do and are just simply contact us at the e mail.

After the acceptance and settlement process every comment you've made, admiration and loyalty to notify us of the different studies and by the end of the month will get your money each category.

"This section will be added application made,

your mobile phone "Brand Application of Angels" will be prompted to download.

After a little training that is related to this application will be given to you online, simply by using the application panel, review and make your liking, you can earn a little more money with each passing day and the brand angel of the candidates will show a reference you can also still win. "

Each mission costs per comment may be different, for example Google maps to review the act to 5 per recoverable, shared my instagram post comments and other content can be made under the 0.3 TL.

People informs that it has completed the task when complete each task, and is controlled by the admin, and after approval is given in prize money will be transferred to the enclosure in the angel's accounts and accumulation of tasks continues to increase.

End of the month will earn revenue contributed to the number of comments that the angels

www.markamelekleri.co it applies to all systems via the website, but an angel that exists in the system to access the system must be a reference to new candidates.

Your task will be sent to your e-mail on a daily basis. Once the task is completed by the same mail to reply "OK" you will be asked to specify the LAN.

Many task will appear on the main screen that made entry into the system. For example; The brand will be created by the system admin task to increase the number of comments on Google maps and tasks are not created created all of the angels will go notified about new tasks and duties When the e-mail with details; The total prize sum review, matters to be considered, such as detailed information will take place. It may undertake multiple tasks simultaneously and more prizes can be won.

 WORKING PRINCIPLE

Commenting on the brand's social media each share to below,

special services related to the search engines that the brand name or comment can be given to the page in the front row,

doktortakvimi.co doktorsitesi.co I made my comments on the site such as health,

Make the platform as eksisozluk may open issues.
Read more
Collapse
3.2
224 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
October 24, 2018
Size
20M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.5
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Marka Melekleri
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.