Balmar

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Balmar mağazalarında bulabileceğiniz tüm ürünleri Balmar Online ile sipariş edebilir ve siparişinizi önceden belirlediğiniz gün ve saatte kolaylıkla kapınızdan teslim alabilirsiniz. Size özel hazırlanmış olan indirim ve kampanyalardan yararlanarak, en kaliteli ürünleri sepetinize ekleyebilir, istediğiniz zaman alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Balmar Online şubesi ile kaliteli ve güvenli alışverişin tadını çıkarın!
Updated on
Jul 6, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info, and Device or other IDs
Data isn’t encrypted
You can request that data be deleted

What's new

Balmar mağazalarında bulabileceğiniz tüm ürünleri Balmar Online ile sipariş edebilir ve siparişinizi önceden belirlediğiniz gün ve saatte kolaylıkla kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Size özel hazırlanmış olan indirim ve kampanyalardan yararlanarak, en kaliteli ürünleri sepetinize ekleyebilir, istediğiniz zaman alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Balmar Online şubesi ile kaliteli ve güvenli alışverişin tadını çıkarın!