Android ve Kotlin Soru Bankası

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Merhaba uygulama hakkında ayrıntılı bilgilere geçmeden önce temel iki işlevinden bahsetmek istiyorum:

- Uygulamayı indirdiğiniz zaman 600'den fazla soruya ücretsiz erişim sağlayacaksınız.
- “Soru çöz bilgini tazele, çekilişe katıl kitap kazan!” sloganıyla sizlere sunduğumuz bu uygulamanın amacı her ay yapacağımız bir çekiliş ile sizlere kitap hediye etmektir.

Bu uygulamada Android ve Kotlin hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz sorular bulunmaktadır. Soruları kitaplarımdan derledim. Kitapların listesi;

1 - Android Programlama ve Uygulama Rehberi
2 - Kotlin
3 - Android Wear ve İleri Android Uygulamaları

Kitaplarım hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum:

Android Programlama ve Uygulama Rehberi; ülkemizin en kapsamlı Android kitabıdır. Toplam 1172 sayfa olup 2. baskısı Eylül 2018’de yayınlandı. Kitap 165 uygulama ile Android programlama hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmanızı hedefliyor.

Kotlin; ülkemizin ilk ve tek Kotlin kitabı olmakla birlikte, Kotlin dilini geliştiren JetBrains ve Google firmasının Android Developer birimi tarafından referans kaynak olarak önerilmektedir. Ayrıntılı bilgiye https://memetalisicak.com/kotlin/jetbrains-firmasi-kotlin-kitabi-referans-kaynak-olarak-destekliyor.html ulaşabilirsiniz. Kitap 404 sayfa olup 12 saatlik eğitim seti ile sizlere sunulmaktadır.

Android Wear ve İleri Android Uygulamaları: 988 sayfa olan bu kitap 280 dakikalık eğitim setiyle sizlere sunulmaktadır. Ülkemizin ilk ve tek Android Wear (Wear OS by Google) kitabıdır.

Destek için uygulamayı beğen, yorum yap ve paylaş.
Hi I would like to mention the basic two functions before proceeding to detailed information about the application:

- You will provide free access to more than 600 questions when you download the app.
- hediye Solve the question, freshen up, participate in the lottery! Book win!

In this application there are questions you can learn about Android and Kotlin. I compiled the questions from my books. List of books;

1 - Android Programming and Application Guide
2 - Kotlin
3 - Android Wear and Next Android Apps

I would like to give brief information about my books:

Android Programming and Implementation Guide; is the most comprehensive Android book of our country. A total of 1172 pages and the 2nd edition were published in September 2018. The book aims to have knowledge and experience on Android programming with 165 applications.

The Kotler; Although it is the first and only Kotlin book of our country, it is recommended as a reference source by JetBrains, which develops Kotlin language and Android Developer unit of Google. For more information, please visit https://memetalisicak.com/kotlin/jetbrains-firmasi-kotlin-kitabi-referans-kaynaklar-olestiyor.html. The book is 404 pages and is available with a 12-hour training set.

Android Wear and Advanced Android Applications: This 988-page book is available in a 280-minute training set. Turkey's first and only Android Wear (Wear OS by Google) book.

Like the app for support, review and share.
Read more
Collapse
4.2
5 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Kullanıcı, çekilişe katılmak veya çekiliş sonuçlarını görmek istediği zaman kullanıcı adını belirleyecek. Bu son güncelleme ile uygulamayı ilk defa indirenler veya uygulamayı sadece soruları çözmek için kullanacak olanlardan kullanıcı adı istenmeyecektir.

Ana sayfada çekiliş kapandıktan sonra çekiliş sonuçları menüsü gösterilecektir.

Performans iyileştirmeleri ve hata giderimi yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 7, 2018
Size
27M
Installs
50+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MAS Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.