Mag Shqip

Aplikacioni “Mag Shqip” ju jep mundësinë të jeni në kontakt gjatë gjithë kohës me të rejat nga vendi dhe bota duke përdorur si burim informacioni agjenci lajmesh të konsoliduara në tregun e medieve në Shqipëri dhe Kosovë.

Qëndro i informuar për gjithçka që ndodh në trevat Shqiptare me lajmet më të fundit nga kategori të ndryshme.
Read more
Collapse
4.7
39 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
July 7, 2017
Size
8.3M
Installs
1,000+
Current Version
2.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Masteralb
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.