Matrapazi

Contains Ads

Matrapazi.com si një Aplikazion shitjesh dhe shërbimesh është konceptuar që në vitin 2018, si fillim Matrapazi është prezantuar vetëm me platformën e njoftimeve dhe jo me të gjithë konceptin e tij që përmbante dhe e-commerce. Pas finalizimit të konceptimit ajo që mbetej për tu bërë ishte emërtimi i këtij projekti, i cili erdhi shumë natyrshëm gjatë bisedimeve mes të gjithë anëtarëve të stafit, mes të gjitha alternativave në diskutim ajo që të gjithë kishin në mendje ditën tjetër ishte emri Matrapazi, kjo kishte ngelur në memorie dhe sigurisht që do ishte emri i këtij projekti. Gatishmëria e bashkëpunëtorëve tanë për të sjellë tek klienti produktet dhe shërbimet më të mira dhe me cmimet konkuruese, e bënë punën tonë shumë më të thjeshtë. Matrapazi.com është krijuar për të mbaruar punë! Po po, për të mbaruar punët e gjithësecilit. Qëllimi i Matrapazit është që te sigurojë një menyrë te shpejtë të ofrimit të produkteve dhe shërbimeve online. Gamën më të gjëre të produkteve mund ta gjeni në Matrapazi.com duke kursyer kohën dhe paratë tuaja. Sigurimi i një game të gjërë produktesh me cmimet më të mira si dhe transporti i shpejtë dhe i sigurtë janë qëllimi i ekipit tonë cdo ditë.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

+ Performance Improvements
+ Included Shop
+ Bug Fixes
+ Logo Change
+ Splash Screen Change
- User generated Content
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 19, 2020
Size
16M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.4
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Matrapazi
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.