National Television Limited, Rtv, a sister concern of Bengal Group of Industries started it’s journey as a private satellite television in 26th December 2005.
Since inception, Rtv strives to keep pace with the time, remain neutral in case of news and creative in case of programs.
Lexo më shumë
4,3
2 872 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

Minor BUG fixed.
Lexo më shumë

Informacione shtesë

Përditësuar
29 shtator 2016
Madhësia
5,6M
Instalimet
500.000+
Versioni aktual
2.0.4
Kërkon Android
2.2 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Autorizimet
Ofruar nga
Bengal Multimedia Ltd.
Zhvilluesi
BSEC Bhaban (Level-6), 102 Kazi Nazrul Islam Avenue Karwan Bazar, Dhaka – 1215 Bangladesh
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: Shtetet e Bashkuara të AmerikësGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.