Brabants Dagblad Nieuws

Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на холандски (Холандија)

Download nu de gratis nieuws app van Brabants Dagblad. Zo ben je altijd en overal op de hoogte van het laatste nieuws uit Den Bosch, Oss, Tilburg en omstreken. 24 uur per dag al het nieuws uit jouw buurt of stad en het belangrijkste nieuws uit binnen- en buitenland.
Gratis, overzichtelijk en snel!

- Regionaal nieuws: stel je regio in voor het laatste nieuws uit jouw omgeving
- Nieuws uit binnen- en buitenland
- Het laatste sportnieuws
- Liveblogs bij belangrijke gebeurtenissen in het nieuws

We blijven de nieuwsapp van Brabants Dagblad continu doorontwikkelen. Heeft u tips of feedback, laat het ons graag weten via appfeedback@bd.nl.

Brabants Dagblad Nieuws is een uitgave van De Persgroep Nederland B.V.
Преземете ја бесплатно вести стан Brabants Dagblad. Значи вие сте секогаш и секаде во тек со најновите вести од Ден Бош, Ос, а околу Тилбург. 24 часа на ден сите вести од вашето соседство или град и најважните вести од земјата и странство.
Слободен, јасно и брзо!

- Регионални вести: Замислете регионот за најновите вести од вашата област
- вести од земјата и странство
- Најновите спортски вести
- во живо блогови на главните настани во вестите

Ние продолжуваме да се постојано се развива апликација за вести од Brabants Dagblad. Дали имате било какви совети или повратни информации, можете да ги споделите со нас преку appfeedback@bd.nl слично.

Brabants Dagblad Вести е објавен од страна на Де Persgroep Холандија B.V.
Прочитајте повеќе
3,6
Вкупно 408
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Bugfixes.

We blijven de nieuwsapp van Brabants Dagblad continu doorontwikkelen. Heeft u tips of feedback, laat het weten via appfeedback@bd.nl.
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
23 април 2018
Големина
8,8M
Инсталации
100.000+
Тековна верзија
4.15.1
Потребен е Android
4.0.3 и понова
Оцена на содржината
За возрасни 17+
Понудено од
De Persgroep Publishing
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.