Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Fiddo pomůže najít zaběhnutého psa, seznámí vás s novými přáteli, najde nejbližší cvičák, veterináře nebo kavárnu. A navíc vám dá spoustu foto a video obsahu od všech, kteří psy milují stejně jako vy! Fiddo zkrátka propojuje celou pejskařskou komunitu.


Fiddo pomůžeme v pátrání po ztraceném psu

Když se vám zaběhne hafan, máte z toho těžkou hlavu. A aby vás přestala bolet co nejdřív, Fiddo vám ho pomůže najít! A jak? Jednoduše. Umělá inteligence okamžitě informuje všechny uživatele v okolí. Ukáže jim fotku vašeho psa i jméno. Šance na jeho návrat tak mnohonásobně stoupne - protože o tom, že se zaběhl, bude vědět celé okolí.

Pohyb zatoulaného mazlíčka můžete díky ostatním uživatelům, kteří ho spatřili, sledovat na mapě. Hezky, přehledně a se zákresem jeho posledního pohybu. A když ho někdo odchytí, napíše vám zprávu, ve které se automaticky vyplní poloha i čas posledního spatření. To je funkce, která není pro kočku!


Seznamte se!

Díky Fiddovi vidíte nejbližší venčící uživatele v okolí. Stačí se jim mrknout na profil a poslat zprávu přes chat nebo vybranému uživateli rovnou napsat na zeď. Víte, kolik lidí se už seznámilo díky psům? Hafo!


Vzdělávejte se!

V aplikaci najdete mraky užitečných informací. Dozvíte se třeba, jak se o psa správně starat ve všech stádiích života, jak vybrat vhodné plemeno, kde najít nejlepší cvičák, obchod s chovatelskými potřebami, nejkvalitnější veterináře ve vašem městě nebo jak bojovat s psími nemocemi. Obsah ve Fiddovi tvoří sami uživatelé. I vy se můžete pochlubit se svým psem, co všechno umí, jaké psí kusy spolu vyvádíte. Ale kromě vás, obsah tvoří i odborníci. Vystudovaní kynologové, veterináři i vědci!


Venčení a procházky

A jak dlouhá byla dnešní procháka? Fiddo vám jedním klikem ukáže statistiku o tom, jak dlouho jste se psem venku a kolik jste toho nachodili. Můžete si hlídat čas, trasu, i nachozené kilometry. Kromě toho vám na mapě dáme tipy na hezká místa na venčení.


Tak pojďme do toho!
Stáhněte si Fidda ještě dnes a dejte o tom vědět všem svým přátelům. Čím víc lidí bude Fidda používat, tím bude lepší a zábavnější!
Fiddo helps you find an established dog, introduces you to new friends, finds your nearest trainer, vet or café. Plus, it gives you lots of photo and video content from everyone who loves dogs just like you! In short, Fiddo connects the whole dog community.


Fiddo will help in the search for the lost dog

When you run out of shit, you have a heavy head. And to stop hurting you as soon as possible, Fiddo will help you find him! And how? Simply. Artificial intelligence immediately informs all users around. He shows them a picture of your dog and name. The chance of his return so many times - because of the fact that he ran, he knows the whole neighborhood.

You can track the stray pet's movement on the map by seeing it. Nice, well-arranged and with a trace of his last movement. And when someone catches it, they'll send you a message that automatically fills in the location and time of last sight. This is a feature that is not for the cat!


Meet!

Thanks to Fidd you can see the nearest walking users in the area. Just look at their profile and send a message via chat or write directly to the selected user on the wall. Do you know how many people have met with dogs? Hafo!


Educate yourself!

In the app you will find clouds of useful information. Learn how to properly take care of the dog at all stages of life, how to choose the appropriate breed, where to find the best training center, pet store, the best veterinarians in your city or how to fight dog diseases. The content in Fidd is user-generated. You too can show off with your dog what it can do, what dog pieces you do together. But besides you, the content is made up of experts. Cynologists, veterinarians and scientists studied!


Walking and walking

And how long was today's procháč? Fiddo will show you statistics on how long you have been out and how much you have walked with just one click. You can keep track of time, route, and kilometers traveled. In addition, we will give you tips on nice walking places on the map.


Let's do it!
Download Fidda today and let all your friends know about it. The more people Fidda uses, the better and more fun!
Read more
Collapse
3.7
92 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opraven odkaz na znění GDPR podmínek.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 30, 2019
Size
55M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.2
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
FIDDO s.r.o.
Developer
Vodičkova 736/17 Praha 1, 110 00 Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.