KPSS'ye Hazırlanıyorum

Contains adsIn-app purchases
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

KPSS’ye Hazırlanıyorum (Genel Yetenek - Genel Kültür)
Performans ve Takip Uygulaması


KPSS sınavlarına hazırlanan memur adayı arkadaşlarımızın tüm takip işlemlerini bir noktadan yapabilmelerini sağlamak amacıyla KPSS’ye Hazırlanıyorum uygulamasını geliştirdik. Uygulama Lisans, Ön Lisans ve Orta Öğretim sınavlarına yönelik hazırlanmıştır. Uygulama bir takip yazılımı olduğu için tüm özellikleri bu yönde geliştirilmiştir. Tüm memur adayı arkadaşlarımıza faydalı olmasını dileriz.

BU UYGULAMA İLE NELER YAPABİLİRİM?

✔ KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür ders müfredatındaki tüm konu başlıkları uygulamada yer almaktadır. Konu başlıklarına bitirdiğiniz her bir kaynak (ders videosu, konu anlatımlı kitap, soru bankası, yaprak test vs.) için bir yıldız ekleyerek o konuya olan hâkimiyetinizi takip edebilirsiniz. Uygulama vermiş olduğunuz yıldızları değerlendirerek derslerin yüzde kaçını bitirdiğinizi ilerleme durumu bölümünde grafikler şeklinde göstermektedir.

✔ Hangi dersten kaç soru çözdüğünüzü uygulamaya ekleyerek günlük, haftalık, aylık ve toplam çözmüş olduğunuz soru sayısını uygulama ile tutabilirsiniz. Uygulama her günkü aktivitenizi takvime işler.

✔ Günlük kaç saat çalıştığınızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. İsterseniz kronometreden de yardım alabilirsiniz.

✔ Uygulamada yer alan yerleşik takvim ile istediğiniz güne ulaşıp o güne soru sayısı ve süre ekleyebilirsiniz. O günün bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Takvimde soru sayısı veya süre ekli günler renkli olarak görünecektir. Sınav günleri de takvimde işaretlenmiştir.

✔ Grafikler üzerinden günlük, haftalık ve aylık performansınızı görebilirsiniz. Grafiklere uzaklaşıp yaklaşabilir, hedef çizgisi belirleyebilirsiniz.

✔Durum çubukları yardımıyla hedeflerinize kaç soru veya kaç saat kaldığını, hedeflerinizin yüzde kaçına ulaştığınızı takip edebilirsiniz.

✔ Youtube üzerinden KPSS eğitim videolarını ücretsiz yayınlayan hocaların tüm videolarına bir yerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda videoların hangilerini izlediğinizi, hocanın o dersle ilgili tüm videolarının kaçını bitirdiğinizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Siz de Youtube üzerinden ücretsiz ve kaliteli içerik sağlayan yayınları bizimle paylaşarak uygulamanın bu bölümünün gelişmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Videoları izleyebilmeniz için internet erişiminizin olması gerekmektedir.

✔ Deneme sonuçlarını uygulamaya girerek KPSS Lisans (GY-GK), KPSS Eğitim Bilimleri, KPSS Ön Lisans, KPSS Ortaöğretim puanlarınızı hesaplayabilirsiniz. Uygulama Lisans için 2017, 2016, 2015 KPSS P3; Eğitim bilimleri için 2017, 2016, 2015 KPSS P10; Ön Lisans KPSS P93; Ortaöğretim P94 puanlarını hesaplamaktadır. Hesapladığınız puanların yanı sıra tüm netlerinizi de uygulamada kayıt edebilir, kayıtlarınızı isimlendirebilir veya silebilirsiniz.

✔ Geri Sayım bölümünden Lisans (Genel Yetenek - Genel Kültür), Lisans Alan, Ön Lisans, Ortaöğretim, Öğretmenlik
Alan Bilgisi (ÖABT), Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) sınavlarına kaç gün kaldığını görebilirsiniz.

✔ Çalışma ile ilgili özenle seçilmiş yüzlerce özlü söz uygulama Ana sayfasında yer almaktadır.

✔ Widget ile uygulamada yer alan özlü sözleri, günlük ve haftalık soru sayısı ve süre bilgilerini telefonunuzun ana sayfasına taşıyabilirsiniz.

KPSS’ye Hazırlanıyorum bir performans ve takip yazılımıdır.

Özellikler:

1. Konu Takibi
2. Soru Sayısı Takibi
3. Süre Takibi
4. Grafikler
5. Ders Videoları
6. Günün Sözü
7. Takvim
8. Widget
9. Puan Hesaplama
10. Geri Sayım

Şu anda uygulamada;

1- 96 Konu başlığı
2- 13 Değerli Hocamız
3- 289 Ders Videosu (İnternet erişimi gerektirmektedir.)
4- 158 Özlü Söz

Bulunmaktadır.
Updated on
Nov 26, 2018

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data isn’t encrypted
Data can’t be deleted

What's new

- 2019 KPSS Sınav Takvimi Uygulamaya eklenmiştir.