FYZIO KLINIK

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia je určená pre klientov FYZIO KLINIK na rýchle a jednoduché objednávanie termínov. Klienti sa môžu objednať na väčšinu poskytovaných služieb. Prostredníctvom aplikácie je možné objednať sa na vyšetrenie, rôzde druhy diagnostík a terapiu. V prípade seknutia alebo inej náhlej bolesti je možné rezerovať si akútny termín. Pri výbere termínu si klient môže vybrať terapeuta a dĺžku terapie. Okrem rezervácie je možné termíny aj rušiť. Klient v nej nájde na jednom mieste všetky svoje nadchádzajúce, absolvované aj zrušené termíny. Aplikácia poskytuje možnosť upozornenia na termíny prostredníctvom push hlásení a taktiež aj vloženie termínu do kalendára priamo v telefóne.

Na rezerváciu termínov prostredníctvom aplikácie sú potrebné prihlasovacie údaje, ktoré budú klientovi poskytnuté po vstupnom vyšetrení.

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostikou a liečbou pohybového aparátu.
The application is designed for clients FYZIO clinic for quick and easy ordering deadlines. Clients can be ordered on most services. Through the application you can be ordered to investigate difference kinds of diagnostics and therapy. If the shear or other sudden pain can be acute Rezer the term. When choosing the date the client can choose the therapist and length of therapy. In addition to booking dates and can interfere. Client you find in one place all of your incoming, completed and canceled dates. The application offers the possibility statements on dates via push notifications and also the insertion of the term to the calendar directly on your phone.

The booking dates through the application required credentials to be provided to the client after baseline.

FYZIO clinic is a private medical facility focused on the diagnosis and treatment of the musculoskeletal system.
Read more
Collapse
5.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Úpravy a vylepšenia aplikácie
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 3, 2018
Size
9.3M
Installs
100+
Current Version
1.1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
min:60 s.r.o.
Developer
min:60 s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 20 81102 Bratislava +421 949 217 110 hello@min60.com
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.