Mine Guard 2

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

MineGuard2 – ваш особистий охоронець 24/7 у м. Запоріжжя. Забезпечте собі захист одним натиском кнопки. Група швидкого реагування миттєво захистить вас від недоброзичливців. MineGuard2 – це не тільки ваша особиста безпека, але й захист ваших близьких.

У додатку:
* Завантажте додаток та пройдіть реєстрацію 

* Виберіть тариф та ознайомтесь з роботою додатку 

* У разі небезпеки, все, що необхідно – це натиснути кнопку допомоги у вашому смартфоні. Група швидкого реагування ідентифікує вашу особистість, місцезнаходження та приїде на допомогу за лічені хвилини.

* Оформивши підписку на своїх дітей та близьких, ви забезпечите їм безпеку, тому що вони будуть під нашим захистом.


MineGuard2 – це Ваш захист. У момент небезпеки, натиснувши кнопку допомоги у Вашому смартфоні, Група швидкого реагування, незалежно від місцезнаходження (у зоні покриття) та часу доби, приїде до Вас і подбає про Вашу безпеку.

MineGuard2 – це швидкість. Як тільки натискається кнопка допомоги, сигнал відразу потрапляє до диспетчера разом з даними про користувача та його місцезнаходження. Найближча Група швидкого реагування отримує сповіщення в лічені секунди і в лічені хвилини прибуває на місце виклику.

MineGuard2 – це просто. Вам не потрібно витрачати час на дзвінки, пояснення адреси, ситуації чи характеру загрози – Вам необхідно тільки натиснути на кнопку допомоги, і Ви вже в безпеці з нашими співробітниками Групи швидкого реагування.

Для коректної роботи програми необхідно надати доступ до вашої геолокації, увімкнути push-повідомлення та завантажити своє актуальне фото.
Послуги MineGuard2 можуть сплатити тільки особи, що досягли повноліття.

Дізнайтесь більше про MineGuard2: www.mineguard.com
Якщо виникли питання: support@mineguard.com
Ліцензія на охоронну діяльність № 723 від 12.10.2020
Updated on
Sep 23, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Financial info
This app may collect these data types
Personal info, Financial info, and Photos and videos
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Користуватися додатком MineGuard дуже легко та зрозуміло навіть нашим бабусям i дiдусям. Але ми постійно знаходимо, що вдосконалити😎 Зробили інтерфейс ще більш функціональним та приємним у використанні.