Mobil Çekiliş

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Genç girişimcilerin hazırlamış olduğu Mobil Çekiliş uygulaması, Türkiye içi tüm kullanıcılarına tamamen ücretsiz hediyeler dağıtmak için tasarlanmıştır. Tek kuruş ödemeden Ücretsiz kargo ile kazandığınız hediyeler kapınıza kadar gönderilmekte. Türkiye'nin %100 Gerçek Mobil Çekiliş Uygulaması.

MOBİL ÇEKİLİŞ UYGULAMASI ÖDÜLLERİ NEDEN ÜCRETSİZ.?
Aslında sistem çok basit ve Reklama dayalı bir uygulama.
Çekilişe Katıl butonuna tıklayan her üyeye sponsorlu reklam gösterilir.
Reklam göründükten veya reklam süresi sona erdikten sonra kullanıcı çekilişe katılmış sayılır ve Katılımınızın başarıyla olduğuna dair bir uyarı bildirimi alırsınız.

Bu şekilde yapılan katılımlar sonucunda sponsor gelirlerinin büyük çoğunluğu hediyelere verilir ve kazanan kişi hediyesini almış olur.

Çekilişlerde kesinlikle nakit ödeme, para kazanma durumu yoktur.
Çekilişlerin sonucunda belirlenen ürünler kazanılır.

Çekilişlerin sonuçları, ödül kazananlar, yapılacak çekilişler, kazanan üyelerin ürün teslimi, kazandıktan sonra sistemin nasıl işlediği ve Daha fazlası için FACEBOOK,E-MAİL veya WHATSAPP iletişim araçlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tavsiyeleriniz, Çekilişe bunu da ekleyin dediğiniz ürünler ve bilgi alışverişi için WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

ÇEKİLİŞ SÜRELERİ HANGİ İŞLEME GÖRE BELİRLENİR.?
Bir ürün belirlenmeden önce, bir önceki ayın reklam gelirleri (Günlük,Haftalık,Aylık) olarak hesaplanır. Hesaplanan Sponsor Reklam gelirlerine göre Ürünlerin Süreleri belirlenir.

Ürün belirlendikten sonra o ürün için çekiliş açılır ve çekilişin süresi eklenir.
Kullanıcılar katılım sağlar ve süre dolduğunda sistem otomatik olarak çekilişi yapar ve kazananı gösterir.

Kazanan kişi uygulama içerisinden bir bildirim alır ayrıca kazanan kişiyi uygulama üzerinden,web sitemizden ve facebook sayfamızdan da bildirimi yapılır.

Çekilişin her aşamasında çekilişe katılanlar listesi hemen ürünün altında görünmektedir.

An ve an çekilişe kaç kişi katılmış, kimler kaç hak ile katılmış görebilirsiniz.
Facebook sayfamızı takip ederseniz daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz..

Çekilişin kazananı belirleme işlemi tamamen %100 doğru orantılı şekilde, uygulama geliştirici ekibimiz sayesinde hazırlamış olduğu, Otomatik Çekiliş Sonuçlandırma Algoritması ile yapılmakta ve bu saye hiç kimsenin hakkını yemeden adil bir şekilde çekilişin kazananı belirlenmiş olur.

Şüphe, endişe ve güvensizliğe bizim uygulamamızda yer yok.

ÖNEMLİ ” kargo ile yollanacak ” bir ürün kazanan üyemizin hediye kazandıktan itibaren 7 iş günü içerisinde adres bilgilerini güncellemesi gereklidir.
Gerekli olduğu durumlarda WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

Ürünlerin kargo/nakliye maliyetleri tamamen bize aittir, kullanıcılar hiç bir ücret ödemez.

ÇEKİLİŞTE ŞANSIMI NASIL ARTTIRIRIM.?
Şansınızı arttırmak için gün içerisinde uygulamayı takip etmek ve mümkün olduğunca fazla katılım yapmak size ekstra avantaj sağlayacaktır.

Her çekiliş için 10 dakikada bir ÇEKİLİŞE KATIL butonu aktif olmaktadır.

Örneğin herhangi bir ürün için saatte 6 katılım yapabilirsiniz. Katılım sayınızı ne kadar yüksek tutarsanız kazanma şansınız o kadar fazla olur.

V.İ.P veya Çekiliş Sayısı Arttırma Paketleri Varmı.?

Uygulama içerisinde veya başka mecralarda hiç bir şekilde, Çekiliş sayısı arttırma, v.i.p paketi gibi günlük,haftalık,aylık paketler gibi bir satışımız yoktur.

Her kullanıcıya adil ve eşit şekilde şans tanımak amacı ile özel paketleri uygulamamıza dahil etmedik. Bu uygulamadaki düşünce amacımız ürünü kazanamayı hedefleyen insanların hepsini aynı kitle gözüyle baktığımız içindir.

Örneğin bir üyenin durumu yok, 1 saatde 6 kere katılmış bir ürünü sahip olmayı hedefleyen kullanıcı,her gün uygulamadaki ürüne katılarak şansını arttırırken, Çekiliş Katılım Arttırma paketi diye bir ürünü satmış olsak, Bir başka kullanıcı bu ürünü satın alıp tek bir tıklama ile günlerce katılım yapan kullanıcımızı geride bırakmış olacaktır.

Böyle bir çalışma kurallarımız dışıdır ve hiçte adil değildir.
Mobile Lottery application which is prepared by young entrepreneurs, all users within Turkey is designed to distribute free gifts. Free shipping without paying a single penny you receive as gifts are sent to your door. 100% Real Mobile Lottery Application Turkey.

WHY THE MOBILE SHOOTING APPLICATION AWARDS FREE.?
Actually, the system is very simple and it is an Ad-based application.
Each member who clicks on the Join Raffle button will be shown a sponsored ad.
After the ad appears or after the ad expires, the user is considered to be involved in the draw and you receive a warning notification that your Participation has been successful.

As a result of the participation in this way, the majority of the sponsoring revenues are given to the gifts and the winner receives the gift.

There is absolutely no cash payment and no monetization in sweepstakes.
The products determined as a result of the sweepstakes are won.

You can reach us from our FACEBOOK, E-MAİL or WHATSAPP communication tools for the results of the sweepstakes, prize winners, raffles to be drawn, product delivery of the winning members, how the system works after winning.

You can write to us via WhatsApp for your products and information exchanges, which you can also add to your lottery.

THE PULLING TIMES ARE DETERMINED BY THE PROCESSING.
Before a product is identified, it is calculated as the previous month's ad revenues (Daily, Weekly, Monthly). Duration of Products is determined according to calculated Sponsor Advertising revenues.

After the product is determined, the draw for that product is opened and the draw time is added.
Users get involved and when the time is up, the system automatically draws and shows the winner.

The winner receives a notification from within the application, and the winner is also notified via the application, on our website and on our facebook page.

At each stage of the draw, the list of participants in the lottery appears immediately below the product.

How many people have joined the moment and moment, with whom you can see how many rights.
If you follow our Facebook page you can have more detailed information ..

The process of determining the winner of the draw is made in 100% proportional with the Automatic Lottery Finalization Algorithm, which has been prepared by our application developer team, and the winner of this withdrawal is determined by a fair win.

There is no room for doubt, worry and insecurity in our practice.

IMPORTANT A product that will be ü shipped by cargo lan is required to update the address information within 7 working days after winning the gift.
If necessary, you should contact us via WhatsApp.

The shipping / shipping costs of the products belong to us completely, users do not pay any fee.

HOW DO I INCREASE my CHANCE?
To increase your chance to follow the application during the day and to participate as much as possible will give you extra advantage.

For every raffle every 10 minutes the JOURNEY button is active.

For example, for any product, you can participate at 6 per hour. The higher the number of your participation, the higher your chances of winning.

V.İ.P or Sweepstakes Are There Increasing Packages?

We do not have any sales in the application or in any other media, such as increasing the number of draws, v.i.p package, daily, weekly and monthly packages.

We did not include special packages in our application in order to give each user a fair and equal chance. Our aim in this application is because we look at the same mass of people who aim to win the product.

For example, if a member has no status, the user who wants to have a product that has joined 6 times in 1 hour, increases the chance by joining the product in the application every day, if we sell a product called Raffle Promotion Boost, our users will have left behind.

Such a work is outside our rules and is not fair at all.
Read more
Collapse
4.0
34 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
May 3, 2019
Size
3.6M
Installs
1,000+
Current Version
0.9.9
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
uygulamamerkezi
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.