timepost.org

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Timepost.org - bu uygulama Türkiye ve tüm dünyadan haberler içerir. Kişisel feed'inizi özelleştirin ve popüler kaynaklardan en sevdiğiniz konularda en son ve en ilginç haberlerin tadını çıkarın!

Bugün Timepost.org:
• Tek tıkla okunabilen haberler
• Gerekli bölümleri ve kaynakları hızlı bir şekilde bulmanızı sağlayan kullanıcı dostu arayüz
• Hızlı yükleme. Sadece birkaç saniye ve telefonunuzdaki güncel haberlerin kaynağı
• Birçok yayının çevrimiçi yayınlarını okuyabilme

Timepost.org uygulamasıyla, spordan siyaset ve sanata kadar çeşitli konularda en güncel ve en son haberleri kaçırmayacaksınız. En sevdiğiniz kaynakları ve kategorileri izlenen kaynağa ekleyin, ardından seçiminize göre haber akışı otomatik olarak oluşturulacak ve seçilen kriterlere göre size sadece en son ve en ilginç haberleri sunun. Her yerde okuyun: işte, eve giderken veya kahvaltıda.

Şirket hakkında

Timepost.org, dünyanın dört bir yanından gelen haberleri görüntülemek için hızla büyüyen ücretsiz bir çevrimiçi hizmettir. Kullanıcı dostu arayüz, dünyanın dört bir yanından en ilginç yayınlardan bir bant oluşturmanızı sağlar. 3-5 dakikalık sıklıkta yapılan bir güncelleme, ilgili birkaç alanı seçerek en ilginç haber platformlarını takip etmeyi mümkün kılar. Güzellik ve sanat, spor ve politika, iş ve tıp, yaratıcılık ve ünlü hayatı. Ne okuyacağınıza siz karar verirsiniz.
Uygulamanın resmi sitesi: https://timepost.org

Timepost.org 'yi daha iyi hale getirmemize yardımcı olun!

Kullanıcı yorumlarını dinliyoruz ve uygulama ile çalışma izlenimlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz. Bu, onu geliştirmeye yardımcı olacak, daha da kullanışlı ve kullanışlı hale getirecektir! Gelen her mesajı okuyoruz.

Soru ve görüşleriniz için: info@anews.io
Timepost.org - This app contains news from Turkey and all over the world. Customize your personal feed and enjoy the latest and most interesting news on your favorite topics from popular sources!

Today Timepost.org:
• One-click news
• User-friendly interface that allows you to quickly find the required sections and resources
• Fast loading. Just a few seconds and the source of current news on your phone
• Ability to read online publications of many publications

With Timepost.org application, you will not miss the latest and latest news on various topics from sports to politics and art. Add your favorite sources and categories to the watched source, then the news feed will be created automatically according to your choice and only offer you the latest and most interesting news based on the selected criteria. Read everywhere: at work, on the way home or at breakfast.

About the company

Timepost.org is a fast growing free online service to view news from around the world. The user-friendly interface allows you to create a tape from the most interesting broadcasts from around the world. An update of 3-5 minutes makes it possible to follow the most interesting news platforms by selecting a few related areas. Beauty and art, sports and politics, business and medicine, creativity and famous life. You decide what to read.
The official site of the app: https://timepost.org

Help us make Timepost.org better!

We listen to user reviews and we will be happy if you share your impressions of working with the app. This will help improve it, make it even more useful and useful! We read every message we receive.

For your questions and comments: info@anews.io
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Full version
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 12, 2020
Size
18M
Installs
50+
Current Version
3.9.0.2.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sedat Igdeci
Developer
Logoyskaya 20 Mustan Business Center No 1 220053 Minsk
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.