Timepost.cz

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

TIMEPOST.CZ je aplikace, která obsahuje novinky z České republiky a z celého světa. Přizpůsobte si svůj osobní zdroj a užijte si nejnovější a nejzajímavější zprávy o oblíbených tématech z nejpopulárnějších zdrojů!

Dnes Timepost.cz je:
• Zprávy, které lze přečíst jedním kliknutím
• Uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní rychle najít potřebné oddíly a zdroje
• Rychlé načítání. Jen pár sekund a zdroj aktuálních zpráv v telefonu
• Schopnost číst online publikace tisíců publikací
• Schopnost přizpůsobit zdroj, včetně vašich oblíbených zdrojů a kategorií zpráv

S aplikací Timepost.cz vám neuniknou nejnovější a nejnovější zprávy na různá témata: od sportu po politiku a umění. Stačí jen přidat své oblíbené zdroje a kategorie do sledovaného, ​​po kterém bude zpravodajský kanál vytvořen automaticky na základě vašeho výběru, a nabídnout vám pouze nejnovější a nejzajímavější zprávy o zvolených kritériích. Přečtěte si kdekoli: v práci, na cestě domů nebo při snídani.

O nás

Timepost.cz je rychle rostoucí bezplatná služba pro online prohlížení zpráv z celého světa. Uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožní vytvořit pásek nejzajímavějších publikací z celého světa. Aktualizace s frekvencí 3-5 minut umožňuje sledovat nejzajímavější zpravodajské platformy výběrem několika relevantních oblastí. Krása a umění, sport a politika, obchod a medicína, kreativita a život celebrit. Vy rozhodujete, co číst.

Pomozte nám vylepšit Timepost.cz

Nasloucháme uživatelským komentářům a budeme rádi, pokud se podělíte o své dojmy z práce s aplikací. Pomůže to vylepšit, učinit to ještě pohodlnějším a užitečnějším! Čteme každou příchozí zprávu.

Pro vaše dotazy a připomínky: info@anews.io
TIMEPOST.CZ is an application that contains news from the Czech Republic and from all over the world. Personalize your personal resource and enjoy the latest and most interesting news on popular topics from the most popular sources!

Today Timepost.cz is:
• One-click read messages
• User-friendly interface that allows you to quickly find the necessary partitions and resources
• Fast loading. Just a few seconds and a source of current news on your phone
• The ability to read online publications of thousands of publications
• Ability to customize the source, including your favorite sources and message categories

With Timepost.cz, you will not miss the latest and latest news on various topics: from sports to politics and art. All you need to do is add your favorite sources and categories to the watch, after which the news channel will be created automatically based on your choice, and offer you only the latest and most interesting news about the criteria you choose. Read anywhere: at work, on the way home or at breakfast.

About us

Timepost.cz is a fast growing free service for online viewing of news from around the world. A user-friendly interface lets you create a tape of the most interesting publications from around the world. The 3-5 minute update allows you to follow the most exciting news platforms by selecting several relevant areas. Beauty and art, sport and politics, business and medicine, creativity and celebrity life. You decide what to read.

Help us improve Timepost.cz

We listen to user comments and will be happy if you share your experience with the app. It will help improve, make it even more convenient and useful! We read every incoming message.

For your questions and comments: info@anews.io
Read more
Collapse
Loading…

What's New

První verze
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 12, 2020
Size
18M
Installs
1+
Current Version
3.9.0.2.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sedat Igdeci
Developer
Logoyskaya 20 Mustan Business Center No 1 220053 Minsk
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.