Ms Reklam

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

MS Reklam; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek ETicaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur. Promist; bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Promist;ürettiği yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır.

Bireysel, toplumsal ve sektörel alanlarda gelişen teknolojilerin kullanımında hatasız yazılım sistemlerinin kurulması, yazılım gerçeğiyle bütün işlemlerin, iyi, güzel ve doğru konseptine etik ve teknik olarak yazılım disiplini oluşturmak için projeler üreten ekibimiz, MS Reklam olarak hizmet vermektedir. Karmaşık hale gelen yönetimlerin ve ticari işletmelerin, üretim ve kurumsal ilişkilerinde ortaya çıkabilecek yazılım sorunlarına bilimsel bir yaklaşım getirmek.. Kurum ve kuruluşların olası yazılım risklerini mümkün olduğunca sorun oluşmadan önleyici, proaktif danışmanlık hizmetleri sunmak; Sektörel çalışmalarda zamanı verimli hale dönüştüren Projeleri sektörü yaşayarak oluşturmak.. Kurum ve kuruluşların oluşmuş sorunlarına aktif şekilde sonuçlandırıcı çözümler üretmek.. Aynı zamanda kendisinin yeniden yapılanmasında sistemin ruhunu oluşturacak yazılım projelerinin öncüsü statüsüne kavuşmak.
MS Advertising; It is an institution established to provide the use of internet web portals in an efficient and competent manner by performing the R & D, production, marketing and sales of the e-commerce software programs that will automate the reality of information communication with the modern and high technologies. Promist; has been established by an experienced team that assimilates information technologies and creates mission and vision in expert management and coordination. With its software products, Promist provides sectoral services in the ideal of humanity with a universal passion by identifying correct and solution-oriented methods in realizing projects that will make life easier for the individual and the society and that will enable them to be used with pleasure.

Our team, which produces projects to create software discipline technically and ethically in good, beautiful and right concept of all transactions with the fact of software, serves as MS Reklam. To bring a scientific approach to the software problems that may arise in the production and corporate relations of the complex management and commercial enterprises. To create the projects that make time efficient in the sectoral studies by living the sector. To produce solutions that actively conclude the problems of institutions and organizations.
Read more
Collapse
5.0
6 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
August 21, 2019
Size
2.5M
Installs
50+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
eticaret.proticaret
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.