Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Mumbara, Denizli Markalar Birliği tarafından geliştirilmiş bir sosyal girişimcilik projesidir. Mumbara’nın açılımı Mobil Kumbara’dır. Mumbara’nın amacı öğrencilerin yaptıkları alışverişler sayesinde birikim yapmalarını sağlamak, yanı sıra kaliteli ve güvenilir markaları öğrenciler ile buluşturmaktır.

Mumbara ile anlaşmalı markalardan alışveriş yaparken puan biriktirebilir, daha sonraki alışverişlerinizde biriken puanlarınızı para yerine harcayabilirsiniz.

Mumbara'da puanlarınız her marka için ayrı ayrı birikmez, tüm alışverişlerinizden elde ettiğiniz puanlar ortak havuz hesabınızda toplanır. Böylece marka kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve biriktirdiğiniz puanları herhangi bir başka markadaki alışverişinizde harcayabilirsiniz.

Yanı sıra yerel ve ulusal bir çok markanın Mumbara üyelerine özel olarak sunduğu fırsatları, promosyonları ve çekilişlerle dağıtılan hediyeleri yakalayabilirsiniz.
Mumbar, it is a social entrepreneurship project developed by the Association of Denizli Brands. Mumbara stands for Mobile Money Box. Mumbara aims to allow for the accumulation of purchases made thanks to the students, as well as high quality and reliable brands is to meet with students.

negotiated with Mumbar can accumulate points when shopping the brand, rather than accumulating money, you can spend your points on subsequent purchases.

Mumbara not accumulate any points for each brand, the points you get all of your shopping meets your common pool account. Thus, brand shop as you wish, and you can spend on your shopping without any restriction in any other brand of points you've accumulated.

As well as local and special opportunities offered by the national multi-brand Mumbar members, distributed by promotions and sweepstakes can catch the gifts.
Read more

Reviews

4.2
32 total
525
4
3
21
16
Loading...

What's New

* Hata düzeltmeleri yapıldı
Read more

Additional Information

Updated
April 28, 2016
Size
12M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.9
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Mumbara - Mobil Kumbara
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.