Müneccim | Günlük Burç Yorumları, Tarot ve El Falı

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Günlük burç yorumları, astroloji ve yeni yılda aşk, sağlık, para durumunuzu gösteren 2018 burç yorumları tek bir uygulamada elinizin altında!

Günlük Burç Yorumları
Geleceğe yönelik merakımızı gidermek ve karşılaşacağımız olaylarda hazırlıklı davranabilmek için astroloji ve Zodyak bilgilerinden eskiden beri yararlanılmıştır. Burç özellikleri genel karakter tahliline ilişkin bilgiler verirken, günlük burç yorumları ve haftalık burç ise güncel durumunuz hakkında size bilgiler verir.

2018 de burçları neler bekliyor?
Aynı zamanda burç yorumları 2018 yılına dair aşk, para, sağlık, kariyer gibi genel hatlarıyla hayatınızı gözden geçirerek, dikkatli olmanız veya risk almanızın olumlu sonuçlar öngörür. Astroloji sayesinde karakterinizi daha iyi tanımakla kalmayıp, çevrenize karşı daha duyarlı olursunuz. İnsanların değişmez eğlencesi olan günlük burç ise, daha kişisel ve küçük çaplı öngörülerde bulunur. Günlük burç yorumu gazetelerde dahi en severek okunulan bölümlerdir. İnsanlar, yeni yılı merakla beklediği dönemlerde en çok burç yorumları 2018 ile alakalı bir ilgi duyuyorlar.Astroloji yorumlarını okuyabilmeniz için ilk yapmanız gereken burç tarihleri ile ilgili bilgi sahibi olmanızdır. Günlük burç yorumları ve burç özelliklerinizi okuyabilir, burç yorumları 2018 bilgilerinden ise geleceğe yönelik tahminlerden faydalanabilirsiniz.

Astrolojinin en güzel yanı tamamen doğum tarihinize dayalı olarak karakteriniz ve yaşantınız hakkında tahminde bulunabilmesidir. Buna göre aşk hayatınızdaki iniş çıkışları anlamlandırabilir, parasal kaynaklarınızla ilgili doğru zamanda doğru adımı atabilmek için astrolojiden yararlanabilirsiniz.

Tarot, El Falı ve Müneccim Uygulaması
Elbette karşılaşacağımız olaylarla alakalı tek bilgi kaynağımız burç yorumları ile sınırlı değil. Günümüzde eskiye dayanan tarot falı, el falı gibi uygulamalar halen kullanılırken, yeni nesil müneccim uygulaması, bakla falı, şans kurabiyesi, gibi sanal fal uygulamalarına da yöneliyor. Bedava fala bakmak kimilerine göre gerçek fal diye bir şeye inanmadıkları için tamamen eğlence amaçlıyken, kimilerine göre de ücretsiz fal baktırma ve ücretsiz fal indir gibi uygulamalar sayesinde tamamen bir tutkuya dönüşmüş durumda. Bu gibi müneccim uygulaması arasında tarot falı ve el falı çok daha ön plandadır. İnsanların günlük fal merakını tatmin eden, ücretsiz tarot aşk falı ve özellikle tarot kartları ile ilgili yorumlar birçok konuda aydınlatıcı olabilir.

Aşk falı bakmak, ücretsiz tarot falı uygulaması edinmek ve bu kart falı ile alakalı daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız müneccim uygulaması tam size göre!

El Falı
El falı ise tamamen farklı bir konudur. El falı nasıl bakılır diye soracak olursanız, tamamen elimizdeki çizgilerin yorumlanmasıyla alakalıdır ve iyi bir el falı yorumlama uygulamasına güvenilmelidir. Günümüzde ulaşılabilir ücretsiz el falı uygulamaları arasında en iyilerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Etrafınızdan el falı baktır diye rica etmenize gerek kalmayacak, kendi kendinize el falı indir diye aratarak doyurucu sonuçlara ulaşacaksınız.
Fala bakmak eski çağlardan beri insanlığın eğlencesi ve tutkusu arasında olmuştur.Müneccim uygulaması ile alakalı genç nesil arasında özellikle bakla falı, gelecek falı ve şans kurabiyesi son derece popüler falcı ve medyum uygulamaları arasında yer alıyor.

Fallar özellikle çeşitlilikleriyle dikkat çekerken tarot kartları yorumlamaya daha açıktır. Tarot kartları anlamları hakkında bilgi edinmek için biraz çaba gerekmektedir.İskambil falı bakarak da yorumlanabilen fal,tarot için kullanılan bir başka yöntemdir. Kart falı ile özellikle aşk ve para konularında çarpıcı değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Günlük fal olarak da bakabilmek için yapmanız gereken tek şey tarot bak şeklinde arama yaparak uygulamamızı indirmeniz… Sende bir tarot aç ve seni nelerin beklediğini öğren.
Daily horoscope, astrology and New Year love, health, money, showing the status of your 2018 horoscope at your fingertips in a single application!

Daily Horoscope Review
Information from astrology and zodiac prepared to act in the event that we encounter and to quench our curiosity for the future have been used since ancient times. Zodiac features while information about the general character analysis, and daily horoscopes and weekly horoscopes gives you information about your current situation.

What are waiting for the horoscope of 2018?
love horoscopes, 2018 at about the same time, money, health, career as an outline, by reviewing your life, you have to be careful predicts positive results or risk-taking. Astrology allows not only better recognize your character, you will be more sensitive to your surroundings. If people do not change your daily horoscope entertainment that is found in more personal and small-scale projections. Daily horoscope section are readable even in most fondly newspaper review. People familiar with the history horoscope is that you need to do first before you can read most of the reviews horoscope duyuyorlar.astroloj the relevant interest period in 2018 eagerly waiting for the new year. You can read your daily horoscope and horoscopes feature reviews, and information from the 2018 horoscope predictions for the future can benefit from.

The best part of Astrology based on your date of birth and your character can be completely a guess about your life. Accordingly, the ups and downs of love can make sense of your life, about your financial resources at the right time can make use of astrology in order to take the right steps.

Tarot, Palmistry and Magi Application
Of course, we face events with a single source of information relevant to our horoscope not limited to comments. Today, based on the old tarot, palmistry applications such as still being used, a new generation of application astrologers, bean fortune, fortune cookie, such as turning the fortunes of the virtual application. According to some telling fortunes for free entertainment purposes and the real fortunes he completely because they believe in something, according to some completely free casting of horoscopes and the case has become a passion through practices such as fortune telling download free. tarot and palmistry as astrologers in this application is much more to the fore. People's daily fortunes satisfying curiosity, love horoscope and tarot free tarot cards can be particularly enlightening comments on many issues.

look for love horoscopes, free tarot fortune to obtain the application and want to learn more things associated with this augur card horoscope app is for you!

Palmistry
Palmistry is a totally different matter. How Palmistry is going to ask, if you look, it is totally relevant to the interpretation of the lines we have a good palmistry and should be trusted to interpret the application. Today, applications can be accessed from free palmistry can say that we are one of the best. Look around your palmistry is he will not need to ask, you will find yourself searching for a palmistry download so satisfying results.
since ancient times divination mankind's enjoyment and passion, in particular, bean fortunes among relevant to the younger generation with olmuştur.münecc applications, the future fortunes and a fortune cookie is among the extremely popular fortune-tellers and psychics applications.

Faller more open to interpreting tarot cards is particularly draws attention with diversity. gerekmektedir.iskambil fortunes looking a little effort to learn about the meaning of tarot cards that can be reviewed in fortunes is another method used to tarot. You can find fortune in the cards, especially in love and money issues outstanding reviews. You download our application form by searching look tarot only thing you need to do to look as daily fortune ... you hungry and learned that a tarot what you expect.
Read more
Collapse
4.5
27 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

2018 Burç Yorumları Eklendi!
El Falı Eklendi!
Günlük, Haftalık ve Aylık Burç Yorumlarını takip edebilir, şans kurabiyesi kırabilirsiniz!
Hatalar giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 26, 2018
Size
3.6M
Installs
5,000+
Current Version
1.17
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
BX Studios
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.