Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yayın kuruluşunun sahibi ve haber ekibin lideri 40 yıllık deneyimli bir gazeteci olan (Tercüman, Akşam ve Sabah) gibi gazetelerin 35 yılı aşkın Antalya Bölge Temsilciliğini yapan, yerel ve bölgesel televizyonlar da program sunuculuğu gibi önemli görevleri başarıyla gerçekleştirmiş, halen de Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı olan Mevlüt Yeni’dir.

MYGazete, deneyimli ve genç kadroların birleşimiyle Antalya’dan dünyaya haber üreten doğru, güvenilir ve bağımsız bir haber kuruluşudur. Gücünü ve enerjisini okurundan alır, yine okuruna güç ve enerji katmak için harcar.

Bu gazeteyi her dakika yeniden var eden ekip, insan için ekmekten sonra gelen temel ihtiyacın bir parçası olan haber verme ve alma özgürlüğü olduğunun farkındadır.
www.mygazete.com ve ww.mygazete.com.tr kapısından içeri giren her okurunu kendinden aziz ve kutsal bilir. İnsan hayatına ve yaşadığımız yer küreye ihanet edenler hariç, her türlü siyasi düşünce ve inanca saygılıdır.

Daima gücünü aldığı okurlarını aziz, objektif gazeteciliği ise kutsal bilir. Gazeteciliğin evrensel etik kurallarına sıkıca bağlı olan MYGazete haklının yanında haksızın ise tam karşısında. Yayın merkezi olan Antalya kentinin ve ülkesinin milli bütünlüğü, sorunlarının çözümü ve gelişmesi için yayın yapmayı söz verir.

MYGazete, kuruluş merkezi olan Antalya’yı taklit eder. Küçük bir Anadolu kasabasından “Dünya Kenti”ne evrilen Antalya’dan bütün dünyaya ulaşmayı ister. Her ülkeden, her yaştan, her cinsten, her inanç ve dilden okuru olmasını bekler.

MY GAZETE’yi ziyaret eden herkesin o günkü hayat hakkında doğru ve sağlıklı fikir sahibi olmasını mümkün kılacak bir yol izler, önemlisi de güvenilir bir yayın kuruluşu olma sözünün arkasında durmayı hedefler. Bu amaçla haber çeşitliliğini, konu zenginliği ve tarafsızlığı önde tutar. Sağlıklı ve zevkli bir dille kendisini sürekli takip etmek isteyen tiryakiler edinmeyi düşler.
Ve Türkçe ile başladığı yayını yakın gelecekte yaygın dünya dillerine de taşımayı hedefler.
The owner of the broadcaster and the leader of the news team has been the Antalya Regional Representative of newspapers such as the 40-year experienced journalist (Tercüman, Aksam and Sabah) for more than 35 years. Federation of journalists Turkey journalists Confederation President also new is the Deputy Chairman Mevlut.

MYGazete is an accurate, reliable and independent news organization that produces news from Antalya to the world with the combination of experienced and young staff. He takes his power and energy from his readers, and spends his time to add power and energy to his readers.

The team, which recreates this newspaper every minute, is aware that there is freedom to inform and receive, which is part of the basic need for people after bread.
 www.mygazete.com and ww.mygazete.com.tr gates every reader who comes in the door of the saint and holy. It respects all kinds of political thoughts and beliefs, except for those who betray human life and the globe where we live.

He always cherishes his readers, and his objective journalism is sacred. MYGet, which is firmly committed to the universal ethics of journalism, is right next to it and unfairly against it. It promises to publish for the solution and development of the national integrity, problems and problems of the city of Antalya, the publishing center.

MYGazete mimics Antalya, the center of its establishment. He wants to reach the whole world from Antalya, which has evolved from a small Anatolian town to the “World City”. He expects readers from every country, age, sex, belief and language.

MY NEWSPAPER follows a path that makes it possible for everyone who visits to have a right and healthy idea about the life of that day, and importantly, it aims to stand behind the promise of being a reliable publishing company. For this purpose, the diversity of news, subject richness and impartiality are prioritized. She dreams of acquiring smokers who want to follow her in a healthy and enjoyable language.
And it aims to carry the publication that it started with Turkish into the common world languages ​​in the near future.
Read more
Collapse
4.9
64 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
July 16, 2020
Size
2.0M
Installs
100+
Current Version
8.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
NEW WORLD MEDIA
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.