
Kamil Kubů
To je opravdu příšerná aplikace. Už zase mi ukradla všechny karty a schovala je za jakési přihlášení bůhví kam, které jsem nikdy neměl a nikdy neodsouhlasil. A tentokrát se odmítá vzdát a karty zase ukázat. Nechci aplikaci na všechno možné, chci jen místo kde mám karty na kliknutí k dispozici. Vše ostatní si strčte za klobouk.

Kateřina Nagyová
Aplikace je pomalá, někdy se ani v obchodě nenačte, takže vám třeba uteče díky tomu sleva, určování polohy je obtěžující, pokud nedá člověk souhlas, tak to pořád vyskakuje, až ho nakonec musí člověk odsouhlasit a může nechat dát naskenovat čárový kód zákaznické kartičky. Kdo se rozmýšlí aplikaci si stáhnout do mobilu, tak nedoporučuji!
4 lidé si myslí, že je tato recenze užitečná

Jana Kovach
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
katastrofalní, neumějí ani dohledat platby, pak vás začnou pokutovať za údajné nezaplacení i když platba proběhla v pořádku odeslána a nebo c se nevrátilo. Mají tam velikánský bordel. Jsem zvědavá jestli tahle recenze tady zůstane, nebo ji smažou.Kdyby to šlo tak bych dala - 10 hvězdiček!!! Nevím co tam sedí líné osoby. už mám toho opravdu dost. Začínám uvažovat o žalobě na tuhle společnost!!!
11 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná