Birebir YKS TYT Hesaplama

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Sınavda başarı doğru analiz ile gerçekleşir. YGS 2017 ve LYS 2016 katsayılarını kullanarak ÖSYM ile birebir puanınızı hesaplayıp, sıralamanızı göstererek gerçeğe en yakın simülasyonları yapmanızı sağlar. Puanınızı dolayısıyla başarınızı arttırabilmek için size özel tavsiyeleri bildirim olarak yollayarak ve gelişiminizi takip ederek sanal bir öğretmen olarak davranır. YKS TYT için de kullanılabilir!

Başarı arttıktan sonra sıra üniversite seçimine gelir. Devlet, vakıf, şehir, bölüm, ikinci öğretim gibi herhangi bir kriter ile üniversiteleri taban puanlarına göre sıralayarak sizin tercih robotunuz olur.

ÖSYM sınavlarına hazırlanırken kafanıza takılan bir problem olduğunda size yardımcı olabilecek binlerce öğrenciden oluşan bir topluluk sizi bekliyor. Herhangi bir sorunuzu sorabilirsiniz.

Sizler için en işlevsel olması için oldukça sade tasarlandı. Dikkatinizi dağıtacak hiçbir reklam YOK!

Sınava ne kadar kaldığını görüp günbegün takip edebilirsiniz. Ösym sınav takvimi burada!

2013, 2014, 2015, 2016 ve 2017 olmak üzere son 5 senenin YKS TYT katsayıları ve sıralamaları bulunduğu için geçmiş senelerle karşılaştırıp daha gerçekçi bir analiz yapabilirsiniz.

Bildirimleri açarak sınava kaç gün kaldığını, ösym duyularını ve size özel tavsiyeleri alabilirsiniz.

Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Coğrafya, Felsefe, Dil olmak üzere her branşın konularını bulabilirsiniz. Sayısal, Eşit ağırlık, Sözel ve Dil öğrenciler bu uygulamadan fayda sağlar.

Sorubak, Açı, Fem bilimleri, Birey, puanza ve daha niceleri yanından bile geçemez.

Denemeleri kaydedip gelişim durumu grafikler yardımıyla tahlil edilebilir.
pass the examination is carried out with correct analysis. YGS LYS 2017 and 2016 using the coefficient calculating your score is one to one with SSPC provides the closest simulation to reality by showing you to your ranking. Score so by sending notifications as specific advice for you to increase your success and follow your progress acts as a virtual teacher. LDS also be used for TYT!

After success as increased revenue to the university choice. State, foundations, city, department, such as second base points to university teaching by sorting by any criteria you would prefer your robots.

a community of thousands of students preparing for exams SSPC to help you when you head attached to a problem waiting for you. You can ask any questions.

For You was designed quite simply to be the most functional. no advertising to distract you NO!

You can follow day by day to see how long the exam. Successful candidates exam schedule here!

2013, 2014, 2015, 2016 and last 5 years, including the WGS 2017 TYT coefficients and rankings can compare with previous years because a more realistic analysis found.

Notice that by opening a few days remain exam, Successful candidates senses and you can get custom recommendations.

Mathematics, Geometry, Physics, Chemistry, Biology, Literature, Geography, Philosophy, you will find topics of all disciplines, including language. Numerical, Equal Weight, verbal and language students will benefit from this practice.

Sorubak, Angle, Fem science, individuals, and many others puanz can even come close.

Experiments can be analyzed with the help save the state of development of graphics.
Read more
Collapse
4.2
3,064 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

-Yeni sınav sistemi ile ilgili düzenlemeler yapıldı.
-Tartışma paylaşma özelliği eklendi.
-Ufak sorunlar giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 11, 2017
Size
7.7M
Installs
100,000+
Current Version
3.1.2
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Nafiz Bayındır
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.