Náš Názor

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Aplikácia Náš Názor umožňuje zúčastníť sa rýchlych názorových ankiet na základe anonymného hlasovania užívateľov a ponúka výber najčítanejších aktuálnych informácií zo slovenských médií a sociálnych sietí.

Hlasovanie je rýchle, anonymné a vykonáva sa jedným kliknutím.

Pri registrácii je dôležité zadať informáciu o veku, vzdelaní a mieste pôsobenia. Tieto údajé nie sú povinné, ale výrazne dopomôžu k tvorbe zaujímavých štatistík o hlasovaní. Napríklad- koľko ľudí do 18 rokov považuje počet hodín telesnej výchovy na školách za nedostatočný? Vďaka uvedeniu veku, bude tento údaj možné zmerať na konkrétnej skupine respondentov.

O výsledkoch hlasovania bude občianske združenie Náš Názor informovať verejnosť aj médiá.
Hlasovanie je vždy anonymné. Meno sa nezobrazuje. Pracuje sa len s neosobnými dátami.

Máte možnosť hlasovať o pálčivých otázkach nielen celoslovensky, ale aj lokálne (vaša obec, mesto, región). Aby ste mali možnosť hlasovať o otázkach z vášho okolia, je potrebné v registrácii uviesť vašu polohu, resp.povoľte GPS lokalizáciu.

Výber najčítanejších článkov z Internetu Vám ponúkame v sekcii Články. Vždy tam nájdete to najčítanejšie zo Slovenského Internetu. Prečítame za vás všetky internetové noviny, prejdeme najvýznamnejšie profily na sociálnych sieťach (FaceBook, Twitter, a pod.) a zobrazíme vám výber najlepších a najčítanejších príspevkov. To všetko na jednom mieste v našej aplikácii.

Aplikácia Náš Názor je teraz zadarmo. Stiahnite si ju ešte dnes a pripojte sa do skupiny ľudí, ktorí radi vyjadria svoj názor a ovplyvnia dianie okolo seba. A ak Vás nebaví rýchle hlasovanie, stiahnite si aplikáciu kvôli aktuálnemu a prehľadnému výberu článkov slovenského internetu.
APPLICATIONS Our Opinion can participate to the Rapid of opinion polls on the basis of anonymous voting members and offers a selection of the most read updated information Slovak media and social networks.

Voting is fast, anonymous and is carried out in one click.

When registering, it is important to enter information about the age, education and place of action. These data are not required, but markedly contribute to the creation of interesting statistics about voting. Napríklad- how many people under 18 is considered the number of hours of physical education in schools as insufficient? Thanks to that age, this figure can be measured at a particular group of respondents.

The outcome of the vote is a civic association our opinion to inform the public and the media.
 Voting is always anonymous. The name is displayed. Work is only the impersonal data.

You have the opportunity to vote on the burning issue not only national, but also local (your town, city, region). To have the opportunity to vote on issues in your neighborhood, you need to specify your location registration, resp.povoľte GPS localization.

Výber most read articles from the Internet we have in section Articles. Always there to find najčítanejšie the Slovak Internet. For you to read all the news outlet, we go through the most important profiles on social networks (Facebook, Twitter, etc.) And show you the best choice and most read posts. All in one place in our application.

Application Our opinion is now free. Download it today and join the group of people who like to express their opinion and influence what is happening around them. And if you tired of quick poll download the application because of current and transparent variety of cells Slovak internet.
Read more
4.0
275 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Aplikácia umožňuje zúčastníť sa názorových ankiet a ponúka aktuálne informácie.
Read more

Additional Information

Updated
August 24, 2017
Size
4.1M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Mediapoll LLC
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.