Nastroje Społeczne

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Nastroje społeczne to aplikacja mobilna, dzięki której można zupełnie anonimowo brać udział w ankietach społecznych i odpowiadać na bardzo ważne pytania dotyczące naszego kraju.

Jak to działa? Bardzo prosto. My zadajemy pytania, Ty odpowiadasz. Wszyscy oglądają wyniki. Za darmo, natychmiast i bez ukrytych przekazów i manipulacji. Podziel się z nami swoją opinią – zupełnie anonimowo, a my podzielimy się z Tobą rzetelnym i obiektywnym obrazem Polski.

Narzekasz na brak rzetelnych danych? Współtwórz je! Weź sprawy w swoje ręce - zagłosuj i pokaż, jakie są nastroje społeczne Polaków.

Oprócz bezpośredniego głosowania, możesz również komentować pojawiające się sondaże społeczne.

W naszej aplikacji pojawiają się najbardziej aktualne sondaże polityczne, sondaże społeczne, sondaże partii, sondaże wyborcze. Weź czynny udział w badaniu opinii publicznej. Jesteśmy na bieżąco z: wybory parlamentarne, wybory prezydenckie, wybory samorządowe oraz inne ważne wybory w kraju.
U nas sprawdzisz poparcie dla partii politycznych, poparcie prezydenckie oraz poparcie dla projektów społecznych. Zobaczysz najnowsze wyniki głosowań i będziesz miał na nie realny wpływ.
Znajdziesz u nas również pytania referendalne.
Updated on
May 26, 2018

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Poprawki błędów